Kaip sutaupyti perkant šilumos siurblius?

Suteikti namams kur kas daugiau jaukumo gali šiluma. Žinoma, pati jaukiausia šiluma yra tokia, kuri gaunama neskiriant nei labai daug laiko, nei pastangų. Šiuo metu namų apšildymo galimybių yra tikrai gana daug, tačiau normalu, kad prioriteto sulaukia tokia, kuri veikia nereikaliai, ekologiškai ir ekonomiškai. Tokie yra šilumos siurbliai, kurie dera bet kokio tipo objektuose.

Perkama per akcijas

Gana dažnai yra girdimas mitas, kad šilumos siurbliai kainuoja labai brangiai. Tai nėra tiesa. Kainos yra labai įvairios ir pamačius kiek galiausiai bus galima sutaupyti įrangos išlaikymui – kaina nebeatrodo tokia didelė.

Taip pat galima sutaupyti perkant siurblius per akcijas. Tuomet mokate mažiau, tačiau kokybė išlieka tokia pati. Žinoma, kad akcijas pamatyti paprasčiausias būdas yra jas sekti internete, tad domėkitės pasiūlymais, kurie rinkoje vis auga ir tuo pačiu rinkitės kokybę, kuri prieinama kiekvienam.

Pirkite su subsidija

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šiuo metu Lietuvos valdžia skatina senos kartos katilus keistis inovatyviomis sistemos, kurios veikia ekologiškai. Tokiu atveju teikiamos subsidijos, kurios leis sutaupyti. Dotacijos siūlomos jau po to, kai įranga yra įsigyta, tad reikia sekti pasiūlymus, kurie pateikiami rinkoje, domėtis jais, galiausiai, pasinaudoti, kai yra.

Teikiamos sąlygos, kriterijai yra gana minimalūs, tad gana didelė tikimybė, kad paramą gausite. Tačiau reikia sekti dotacijų teikimo terminus, žinoma, pirkti įrangas, kurios atitinka sąlygas. Dėl to geriausia yra tartis su pardavėjais, kurie prekiauja siurbliais, kadangi jie detaliausiai įsigilina į keliamus kriterijus ir tuo pačiu pateikia įrangą, kuri tinka Jūsų namams.

Perkama daugeliui metų

Žinoma, reikia nepamiršti ir to, kad šilumos siurbliai padeda ilgalaikėje perspektyvoje nemažai sutaupyti, kadangi jie apšildo būstą gana pigiai. Pasitarus su specialistais galima apskaičiuoti – per kiek laiko jums tokia įranga atsipirks. Dažniausiai greičiau nei daugelis galvoja. Taip pat įvertinkite ir tai, kad tokia sistema padeda gyventi kur kas tvariau, o šiais laikais ekologiniai aspektai yra ne ką mažiau svarbūs tokiu atveju, kai norisi būti inovatyviu žmogumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *