Duomenų saugumo strategijos verslui iš Contourenterprise

Duomenų saugumo strategijos verslui yra kritinis aspektas bet kuriai įmonei, nes tai padeda apsaugoti ne tik jautrią informaciją, bet ir įmonės reputaciją bei klientų pasitikėjimą. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausias duomenų saugumo strategijas, kurios padės užtikrinti jūsų verslo saugumą.

1. Duomenų šifravimas

Vienas iš pagrindinių duomenų saugumo metodų yra šifravimas. Šifruoti duomenys yra konvertuojami į koduotą formą, kurią gali perskaityti tik tie, kas turi specialų raktą. Tai ypač svarbu, kai siunčiate ar saugote jautrią informaciją, tokią kaip finansiniai duomenys ar klientų asmeninė informacija. Šifravimas apsaugo duomenis nuo neteisėtos prieigos, net jei jie patenka į netinkamas rankas.

2. Tinklo saugumas

Tinklo saugumas apima įvairias priemones, skirtas apsaugoti įmonės tinklą nuo kibernetinių atakų. Svarbiausi veiksmai apima ugniasienių (firewalls) diegimą, VPN (virtualaus privataus tinklo) naudojimą ir įsilaužimų aptikimo sistemas. Taip pat svarbu reguliariai atnaujinti programinę įrangą, kad būtų išvengta žinomų pažeidžiamumų.

3. Prieigos kontrolė

Efektyvi prieigos kontrolė užtikrina, kad tik įgalioti asmenys galėtų pasiekti tam tikrus duomenis ar sistemas. Tai galima pasiekti naudojant autentifikacijos metodus, tokius kaip dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA) arba biometrinė autentifikacija. Svarbu reguliariai peržiūrėti ir atnaujinti prieigos teises, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos rizikos.

4. Atsarginių kopijų kūrimas

Reguliarus atsarginių kopijų kūrimas yra būtinas, siekiant apsaugoti duomenis nuo praradimo dėl techninių gedimų, kibernetinių atakų ar kitų netikėtų incidentų. Atsarginės kopijos turėtų būti saugomos saugioje vietoje, idealiu atveju – atskiroje fizinėje vietoje arba debesų saugykloje.

5. Darbuotojų mokymas

Darbuotojų sąmoningumas yra svarbus komponentas bet kurioje duomenų saugumo strategijoje. Organizacijos turėtų reguliariai rengti mokymus, kad darbuotojai būtų informuoti apie naujausias grėsmes ir geriausias saugumo praktikas. Tai padės sumažinti žmogiškųjų klaidų riziką ir padidins bendrą įmonės saugumą.

6. Saugumo politikos ir procedūros

Aiškiai apibrėžtos saugumo politikos ir procedūros padeda užtikrinti, kad visi organizacijos nariai suprastų savo atsakomybę dėl duomenų apsaugos. Šios politikos turėtų apimti visas svarbias sritis, nuo slaptažodžių valdymo iki reagavimo į saugumo incidentus.

Duomenų saugumo strategijos yra esminės kiekvienam verslui, siekiančiam apsaugoti savo duomenis ir išvengti galimų saugumo pažeidimų. Taikant šias strategijas, jūsų įmonė gali efektyviai apsisaugoti nuo įvairių grėsmių ir užtikrinti ilgalaikę sėkmę.

Daugiau: https://contourenterprise.lt

Kaip perdaryti svetainę iš esmės

Vis daugiau žmonių supranta, kad tinklapis yra ne tik informacijos šaltinis, bet ir svarbi verslo priemonė. Tačiau kartais tinklapis gali tapti pasenusiu arba neefektyviu, todėl reikia jį perdaryti.

Perdaryti svetainę iš esmės nėra lengva užduotis, tačiau tai gali būti labai naudinga ir suteikti daug privalumų. Norint sėkmingai perdaryti svetainę, reikia atlikti kelis svarbius žingsnius.

Pirmas žingsnis – analizė

Prieš pradedant perdaryti svetainę, būtina atlikti išsamią analizę. Reikia įvertinti, kokie yra svetainės stiprieji ir silpnieji punktai, ką norima pasiekti su nauju tinklapiu ir kaip jis turėtų atrodyti.

Antras žingsnis – planavimas

Po analizės reikia sudaryti planą, kaip bus vykdomas svetainės perdarymas. Tai apima naujos svetainės struktūros ir dizaino sukūrimą, turinio atnaujinimą ir visų techninių aspektų vertinimą.

Trečias žingsnis – kūrimas

Po planavimo prasideda svetainės kūrimas. Reikia sukurti naują svetainės dizainą, pritaikyti jį mobiliesiems įrenginiams, sukurti naujus puslapius ir pridėti reikalingą funkcionalumą.

Ketvirtas žingsnis – turinio atnaujinimas

Perdarymo proceso metu svarbu atnaujinti ir patobulinti svetainės turinį. Tai apima naujų straipsnių rašymą, grafinės medžiagos atnaujinimą ir galbūt naujų funkcionalumų pridėjimą.

Penktas žingsnis – testavimas ir publikavimas

Galiausiai, prieš publikuojant naują svetainę, reikia ją išbandyti ir užtikrinti, kad viskas veikia tinkamai. Tai apima svetainės funkcionalumo, veikimo greičio ir dizaino patikrinimą.

Perdaryti svetainę iš esmės gali būti iššūkis, tačiau tai yra būtina norint išlaikyti konkurencinį pranašumą ir pasiekti geresnių verslo rezultatų. Jei jums reikia pagalbos ar patarimų, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Populiariausi patiekalai kavinėse: ką renkasi lietuviai?

Skanus maistas daugeliui žmonių suteikia labai daug laimės. Ypač tokiu atveju, kai tas maistas yra pagamintas kitų žmonių ir yra profesionaliai pateiktas kavinėse arba restoranuose. Nors žmonių poreikiai kinta, lygiai taip pat kaip ir maisto pasiūla kavinėse, tačiau džiugu, kad daugelis vis tiek renkasi klasikinius patiekalus, kurie yra trasi mūsų šalies veidas.

O kokį menu siūlančios kavinės (https://www.meniu.lt/) Lietuvoje sulaukia daugiausiai dėmesio?

Dažniau pasirenkami veganiški patiekalai

Galima drąsiai sakyti, kad šiuo metu veganiški patiekalai yra tarsi ant bangos. Juos renkasi tikrai ne tik tie, kurie dažniausiai kasdien maitinasi veganiškai. Paprasčiausiai daugelis žmonių išbandyti – ką gi valgo tie veganai. Dažniausiai džiaugiasi, kad patiekalai yra ne tik labai skanūs, tačiau taip pat ir sotūs. Žinoma, tai yra tik viena iš opcijų. Tiesa, tik tokiu atveju, kai valgoma ne tik veganiškoje vietoje. Kadangi yra kavinių, kuriose siūlomas būtent toks augalinis maistas ir jame dažniausiai nei mėsos, nei žuvies patiekalų nėra.

Ar svarbus yra sveikumas?

Nors šiuo metu patiekalų gausa yra labai plati ir kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinti, siūlome nepamiršti, kad greta skanių patiekalų taip pat reikia rinktis tokius, kurie yra sveiki. Tai tik opcija. Tačiau daugelis maitinimo bitų dažniausiai stengiasi suderinti skanumo ir tuo pačiu sveikumo aspektus. Žinoma, taip pat ir sotumo. Dėl to dažniausiai rast sveikus patiekalus, kurie jums tikrai patiks, nebus sunku.

Liekama prie tradicinių, lietuviškų

Galiausiai pastebima, kad tautiečiai vis tiek dažniausiai renkasi tokius patiekalus, kurie jiems yra žinomi, kurie skanūs ir kurie dažniausiai patenkina gomuriu poreikius. Dėl to siūloma greta inovatyvių patiekalų išbandyti ir lietuviškus, kurie dažniausiai būna kiek modifikuoti.

Kad ir koks svarbus yra maistas, tačiau kavinės dažnai pasirenkamos ne tik pagal meniu, tačiau ir kitus aspektus, tai yra, aplinką, žinoma, aptarnavimą, galiausiai, remiantis kitų žmonių nuomonėmis, kurios lemia visumą. Tokios vietos paieškos skirti laiko siūlome ir Jums. Galiausiai, žinoma, liksite maloniai nustebintas lietuviškų kavinių kokybe.

Antreprenerystė: Latvijos įmonės, kurias verta pamatyti

Free photos of Startup

Šaltinis: https://pixabay.com/photos/startup-start-up-people-593341/

Jei ieškote puikių Latvijos įmonių, kurias verta aplankyti, štai dešimt, kurių neturėtumėte praleisti. 

 1. „Longenesis” – Medtech pradedančioji įmonė „Longenesis” siekia sukurti technologinį tiltą tarp sveikatos priežiūros įstaigų ir biotechnologijų pramonės. 2017 m. įkurta bendrovė siekia padėti nustatyti ir atskleisti paslėptą biomedicininių duomenų vertę, kad būtų pagreitintas vaistų ir gydymo metodų atradimas ir pagerėtų sveikatos priežiūros rezultatai. 
 2. „CopyMonkey.AI” – „CopyMonkey” siūlo greitesnį, pigesnį ir tobulesnį kopijavimo darbų procesą, siūlo elektroninės prekybos pramonei skirtą dirbtinio intelekto produktų aprašymų generatorių. Šis sprendimas vienu metu gali automatiškai generuoti šimtus produktų aprašymų jūsų internetinei parduotuvei, suteikdamas įmonėms galimybę redaguoti kopiją, o ne pradėti nuo nulio.
 3. Asya.app – dirbtinio intelekto laboratorija „Asya” vykdo misiją, kurios tikslas – didinti pokalbių sąmoningumą ir intelektą. Dr. Evaldso Urtano ir dizainerio Arielio A. Tabakso 2019 m. įkurtas centras yra pažangiausias mašininio mokymosi tyrimų centras Rygos širdyje. Asya yra sąmoningo pokalbio programėlė, padedanti žmonėms tobulinti bendravimo įgūdžius naudojant realaus laiko dirbtinio intelekto grįžtamąjį ryšį.
 4. „ATOM Mobility” – 2018 m. įkurta „ATOM Mobility” yra Latvijos e. mobilumo srities dalyvė. Bendrovės teigimu, 4 000 pasaulio miestų dar neturi prieigos prie e. mobilumo, todėl juose vyksta intensyvus eismas, išmetamas CO2 kiekis ir kyla automobilių statymo problemų. Bendrovė „ATOM Mobility” padeda verslininkams įkurti ir valdyti e. transporto priemonių dalijimosi platformas, nes vos per 20 dienų pateikia visus dalijimuisi automobilių parkais reikalingus IT sprendimus.
 5. Tarpusavio skolintojas „Mintos” yra vienas iš pirmaujančių Baltijos regiono fintech startuolių, iki šiol pritraukęs daugiau nei 15 mln. eurų. Šiuo metu skolinimo platforma turi daugiau nei 270 tūkst. investuotojų 65 šalyse ir joje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Įmonė tapo pelninga 2017 m., praėjus vos dvejiems metams nuo veiklos pradžios, o 2020 m. ji surengė didžiausią finansavimo raundą Latvijoje, pritraukdama 7,2 mln. eurų.
 6. „Gamechanger Audio” gamina muzikantams skirtus efektų pedalus, tačiau ne tokius, kokius pažįstate. Pirmasis jos produktas, pristatytas 2017 m., buvo „Plus Pedal”. Tai į fortepijono pedalą panašus įrenginys, kuris gali sluoksniuoti skirtingus garsus vieną ant kito. Antrasis startuolio produktas, pristatytas praėjusiais metais, buvo „Plasma Pedal”. 
 7. „Cenos” gamina 3D modeliavimo ir imitavimo programinę įrangą, skirtą indukciniam šildymui – tai labai svarbu inžinieriams, nes tai reiškia, kad modeliuoti programas yra lengviau. Įmonę įkūrė trys fizikai ir matematikai iš Latvijos universiteto, ji padėjo daugeliui įmonių, įskaitant „Volkswagen”, kuri 5 kartus sutrumpino indukcinio kaitinimo laiką ir taip 5 kartus padidino vairo stiprintuvo dalių gamybos proceso našumą.
 8. „Giraffe360” teikia virtualių kelionių technologiją, kuri leidžia nuomotojams ir nuomininkams apžiūrėti nekilnojamąjį turtą 360 laipsnių kampu, įskaitant aukštų planus. Prenumeratos paslauga brokeriams arba nepriklausomiems nuomotojams kainuoja 399 eurų per mėnesį.
 9. „Printify” yra į „Redbubble” panašus spausdinimo pagal užsakymą startuolis – jis sujungia menininkus ir dizainerius su gamintojais, leisdamas jiems kurti ir parduoti savo idėjas platformoje. O kol vyksta pardavimai, galite ramiai atsiremti į kėdę ir pailsėti žaidžiant pramoginius žaidimus internetu iš svetainių kaip ši. Šioje svetainėje galima rasti daug unikalių žaidimų kaip slot book of ra, ir kt.
 10. „Printful” yra itin sėkmingai veikianti spausdinimo įmonė, leidžianti internetinėms parduotuvėms rengti užsakomuosius dizainus ir siųsti juos tiesiai klientams.

Naujo darbo paieškos interjero srityje

Neseniai palikote savo ilgametę darbovietę, kurioje dirbote interjero dizainerio pozicijoje? Tačiau nors savo buvusiame darbe praleidote ne vienerius metus, nesijautėte tinkamai įvertinti ir nematėte akivaizdžių karjeros galimybių? Jūsų taip pat netenkino gaunamas darbo užmokestis? Tuomet visiškai suprantama, kodėl nusprendėte palikti savo turėtą darbą ir judėti toliau. Žinoma, naujo darbo paieškos tikrai ne visuomet būna labai paprastos, greitos ir sėkmingos. Tačiau visuomet galima imtis tam tikrų priemonių, kurios padėtų visą šį jūsų laukiantį procesą palengvinti.

Pirmiausia reikia suprasti, kad darbo paieškoms labai praverčia racionalus ir realistiškas savo tikrųjų gebėjimų ir turimos patirties vertinimas. Ką tai reiškia? Jei jūs norite lengviau surasti naują darbo vietą ir kartu nenorite susidurti su daugybe neigiamų atsakymų, turite stabtelėti ir gerai pagalvoti apie tai, kokia iš tikrųjų yra jūsų turima patirtis ir ką jūs savo srityje iki šiol esate nuveikę. Jei turite ypatingai didelę patirtį ir galite parodyti daugybę iki tol atliktų projektą, tuomet akivaizdu, kad jums atsivers daug daugiau galimybių ir labai tikėtina, jog galėsite greitai sulaukti teigiamo potencialių darbdavių atsakymo.

Be abejo, ne ką mažiau svarbu sudaryti ir kokybišką savo gyvenimo aprašymą (CV), kurį jūs siųsite kandidatuodami į vieną ar kitą jus sudominusią darbo vietą. Net jei jūs manėte, kad jūsų CV neturės didelės reikšmės ir gerokai svarbiau turėti didelę patirtį, nepamirškite, kad darbuotojų ieškančios įmonės kasdien sulaukia daugybės kandidatų CV, todėl tikrai ne kiekvienam jos skiria pakankamą dėmesį. Ir nors iš pirmo žvilgsnio jums visa tai gali nuskambėti kaip nesąžiningas darbuotojų atrankos procesas, turite susitaikyti, jog tai yra realybė. Todėl jei jūsų CV neatrodys išskirtinis ir akimirksniu nepritrauks potencialių darbdavių dėmesio, labai tikėtina, jog jūs nesulauksite kvietimo į pirmąjį darbo pokalbį.

Taigi, jei dabartinis jūsų gyvenimo aprašymas atrodo pakankamai blankiai ir yra šabloniškas, dabar būtų pats metas imtis veiksmų, kad visą tai ištaisytumėte. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau galėsite tikėtis sulaukti potencialių darbdavių atsakymo.

Galiausiai nepamirškite, kad darbo paieškų procesas būna daug lengvesnis ir sklandesnis, jei yra pasinaudojama internetiniais darbo skelbimų tinklalapiais. Pavyzdžiui, jei jums aktualu, kokius darbo pasiūlymus interjero srityje siūlo skelbimai Marijampolėje, vos kelių mygtukų paspaudimu galite peržiūrėti pasirinktame darbo skelbimų portale pateikiamus skelbimus. Paprastai darbo skelbimuose būna pateikiama daugybė informacijos – pradedant siūlomomis darbo sąlygomis ir baigiant darbuotojui keliamais reikalavimais.

Todėl jei jūs naudositės šiuolaikiškais darbo paieškų būdais, galite būti tikri, kad sutaupysite daug daugiau savo brangaus laiko ir išvengsite daugybės galimų nepatogumų. Ką gi, dabar tereikia atsižvelgti į minėtus kelis patarimus ir leistis į naujo darbo paieškų kelionę.

Ar tikrai šildymas oras vanduo toks pigus?

Šiomis dienomis tai yra viena iš populiariausių šildymo sistemų. Ir būtent dėl mažų eksploatacijos išlaidų ji yra tokia vertinama bei tampa daugelio pasirinkimu. Tačiau natūralu, jog galima ir suabejoti tuo, juk yra nemažai kitų alternatyvų bei kitokių šią funkciją atliekančių įrenginių. Bet nedaugelis iš jų taip efektyviai galės išnaudoti jau sukurtą šilumą, dėl ko ši sistema nereikalauja didelių išlaidų. Ir būtent toks unikalus jos veikimo principas leidžia šildyti būstą su minimaliomis energijos sąnaudomis. Todėl ir galutinė suma gaunasi pakankamai nedidelė. O jeigu dar yra įrengta ir nuosava saulės elektrinė, tuomet išvis galima praktiškai nieko neišleisti ir džiaugtis šiluma namuose.

Per kiek laiko atsipirks tos įrenginys?

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkimo, būsto ypatybių bei kitų niuansų. Tačiau svarbiausia tai, jog šildymas oras vanduo praktiškai visais atvejais atsipirks. Todėl ir toks modernus įrenginys nebus vien tam, kad atliktų savo pagrindinę funkciją. Kadangi dėka jo išskirtinio veikimo principo galima nemažai sutaupyti. Aišku, mėgstantys apsiskaičiuoti gali tai padaryti ir dar prieš pasirinkdami šį variantą sužinoti, po kiek laiko ši savotiška investicija pilnai atsipirks. Tačiau akivaizdų skirtumą, kiek tenka pastoviai išleisti energijos sąnaudoms pajusite praktiškai iš karto, vos tik prasidės šildymo sezonas. Kadangi tuomet išlaidos bus minimalios.

Kur geriausia įsigyti?

Paskutiniu metu šildymas oras vanduo yra itin dažnas pasirinkimas, todėl galima rasti ne vieną įmonę besispecializuojančią šioje srityje. Tiesa, visų jų asortimentas gali kažkiek skirtis. Bet tikrai nebūtina kažkur eiti ar važiuoti, kadangi šiomis dienomis visą informaciją galima atrasti ir neišėjus iš namų. Dėka interneto praktiškai akimirksniu sužinosite, kas galėtų pasiūlyti tokius įrenginius, o tuomet jau beliks išsirinkti geriausią variantą. Kadangi kiekvienas renkasi vadovaudamasis asmeniniais kriterijais. Be to, kiekvienu atveju gali būti reikalingas vis kitas įrenginys, nes kai kurie jo techniniai parametrai priklausys ir nuo būsto ypatybių. Todėl didesnėms patalpoms šildyti neišvengiamai bus reikalingas ir galingesnis įrenginys.

Kupolo formos namas – Jūsų verslo pagrindas. Privalumai

Tinkamo pastato pasirinkimas verslui yra kur kas rimtesnis darbas nei kada nors teko pagalvoti. Kodėl? Kadangi patrauklumas versle yra viena svarbiausių sąlygų, kuri taip pat neatsiejama ir nuo solidumo. Taigi, jeigu ieškote pastato, kuris labiausiai tinka nedidelio verslo plėtotei – tokiu atveju geokupolų projektavimas, kurie šiuo metu yra ant bangos – verti Jūsų dėmesio.

Tiesa, kol vieni jau džiaugiasi inovatyvia vieta verslo plėtotei, tuo tarpu kiti vis dar galvoja – kodėl tai yra geresnis pasirinkimas?

Pateiksime kelis privalumus, kurie galbūt paskatins ir Jus tradicinius pastatus pakeisti naujesniais, tokiais, kurie sulaukia daugiausia klientų poreikių.

 • Tai yra ekologiškas pasirinkimas, kadangi statybose reikia kur kas mažiau medžiagų nei statant kitokio tipo pastatus. Kadangi šiais laikais gamtai skiriama vis daugiau dėmesio, natūralu, kad šio tipo objektai taip pat sulaukia daug dėmesio.
 • Tokio tipo objektai labai puikiai tinka veiklos vykdymui visus metus. Klaidingas mitas, kad tai yra vasarai tinkamas pasirinkimas. Tikrai ne. Tai yra ne tik ekologiški, tačiau ir sandarūs pastatai, kuriuose galima įrengti pagal poreikius norimą šildymo sistemą.
 • Taip pat verta paminėti patvarumą, kuris dažniausiai pamirštamas. Paprasčiausiai kupolo forma labai dažnai vadinama net kur kas patvaresni nei kad stačiakampio arba kvadrato forma. Tokiu atveju bet kokios audros – nebus baisios. Taigi, verslai gali būti statomi ir audringose vietose, pavyzdžiui, greta jūros.
 • Natūralu, kad dizaino prasme šio tipo objektai sulaukia labai daug dėmesio. Žmonės ateina į juos vien pabūti, pajusti magiją. O kartu dažniausiai perkamos ir prekės bei paslaugos, kuriose siūlomos kupole.
 • Gana dažnas mitas, kad geokupolų projektavimas yra labai brangus. Tai nėra tiesa. Kainos prasme tai gali būti net pigesnis pasirinkimas nei vagonėlis verslui. Viskas priklauso nuo detalesnių Jūsų poreikių.

Svarbiausia rasti gerus projektuotojus, kurie Jūsų idėją paverstų realybe. O kadangi tokio tipo paslaugų pasiūla vis labiau auga – galiausiai laimi verslininkas, kuris renkasi iš plačiausios pasiūlos.

Paskolos remontui Kauno regione

Galvojate atnaujinti savo namus ar įsirengti naujus, atliekant remontą, tačiau tam neturite pakankamai pinigų? Tai ne problema, galite kreiptis dėl paskolos remontui, kurią galėsite grąžinti jums patogiu terminu, mokant nustatyto dydžio įmokas kartą per mėnesį.

Paraišką dėl paskolos remontui galite pateikti ir internetu Kaune. Tai padaryti galite tokiu atveju, jei esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, turintis nuolatinį darbą ir pastovias pajamas. Pateikus paskolą remonto darbams atlikti gali prireikti ir papildomų dokumentų. Taip pat reikės pateikti ir asmens tapatybės kortelę ar pasą bei nekilnojamojo turto nuosavybės dokumentus.

Dėl paskolos kreditui rekomenduojama kreiptis bent į kelias finansines institucijas ar bankus, tuomet gavus pasiūlymus, galėsite įvertinti savo galimybe ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Reiktų atkreipti dėmesį į tai kokios metinės palūkanos yra siūlomos, nes nuo to priklausys kokia bus galutinė paskolos remontui suma, kurią jums reikės grąžinti sutartu terminu. Be to, reikėtų pasidomėti ir sutarties sąlygomis, ypač ta dalimi, kur nurodoma kokie administraciniai ir kiti mokesčiai bus taikomi. Galima paskolą grąžinti ir anksčiau nurodyto termino, už tai nėra taikomos jokios nuobaudos.

Pasinaudoti paskola remontui galite ne vieną kartą, svarbu, kad prieš tai būtų įvykdyti finansiniai įsipareigojimai, nes kitaip gali kilti problemų, norint gauti reikalingą sumą. Taip galėsite pilnai įsirengti namus ir džiaugtis jų jaukumu. O jei taip nutiko, jog iškilo nenumatytų finansinių sunkumų ar praradote darbą, tuomet yra galimybė pasinaudoti gautos paskolos refinansavimo paslauga. Tokiu būdu kredito bendrovė perima jūsų finansinius įsipareigojimus ir įsipareigoja mokėti nustatytą mėnesinę įmoką jūsų bankui ar kitai finansinei institucijai, išdavusiai paskolą, reikalingą jūsų namų remontui.

Kaip pasirinkti kirpimo mašinėles?

Plaukų kirpimo mašinėlė yra pagrindinis vyrų kirpėjos darbo įrankis ir kai kurių neprofesionalių kirpėjų, norinčių pačioms gražinti šeimos vyrus, priemonė. Bet kuriuo atveju labai svarbu, kad kirpimo mašinėlė būtų patogi, kokybiška ir tinkama komfortiškam naudojimui. Kaip tokią išsirinkti? Mes skubame patarti.

 • Profesionali ar paprasta?

Kaip ir dauguma grožiui skirtų prekių, plaukų kirpimo mašinėlės taip pat skirstomos į paprastas (buitines) ir profesionalias. Pagrindinis šių mašinėlių skirtumas yra variklis. Profesionaliam naudojimui skirtos mašinėlės bus su galingesniu varikliu, kuris įtakoja didesnį apsisukimų skaičių. Šios savybės užtikrina patogesnį naudojimą ir aukštesnę kirpimo kokybę. Profesionalios mašinėlės niekuomet nepeš plaukų, nevibruos, kirps lygiai ir sklandžiai. Profesionalias plaukų kirpimo mašinėles už prieinamą kainą, kurios puikiai tinka naudoti ir namuose rasite čia: https://www.groziui.lt/kirpykloms/kirpyklu-iranga/kirpimo-masineles.

 • Ašmenys

Renkantis kokybišką plaukų kirpimo mašinėlę atkreipkite dėmesį ir į jos ašmenis. Reikia pastebėti iš kokios medžiagos jie pagaminti. Geriausiai vertinami nerūdijančio plieno, titano ir keramikos plaukų kirpimo mašinėlių ašmenys. Taip pat svarbu atsižvelgti, kad kirpimo mašinėlės ašmenys galąstųsi automatiškai. Ši savybė užtikrins mašinėlės ilgaamžiškumą ir mašinėlė puikiai kirps net ir po keletos naudojimo metų.

 • Pakraunama ar su laidu?

Pakraunamą ar su laidu mašinėlė – tai tik patogumo klausimas. Profesionaliam naudojimui dažnu atveju pasirenkamos su laidu veikiančios mašinėlės. Savaime suprantama, kad kasdien naudojant mašinėlę keletą kartų būtų tikrai nepatogumu nuolat rūpintis jos krovimu. Tačiau retoms asmeninėms reikmėms patogiau pakraunama mašinėlė. Tik šiuo atveju svarbu rinktis ličio jonų bateriją turinčią mašinėlę, kurią reikės krauti rečiau.

Vadovaujantis šiais patarimais nesunkiai išsirinksite gerą plaukų kirpimo mašinėlę. Kokybiška, tinkamai pasirinkta mašinėle naudositės ne vienerius metus ir ilgam pamirškite vizitus į kirpyklą.

Kaip pasirinkti tinkamiausią karjerą?

Ne paslaptis, kad šiuolaikinė jaunimo karta pasižymi drąsa, pasitikėjimu savimi ir mėgsta naujoves, progresą. Kalbant apie mokslus ir karjerą, priešingai nei ankstesnė, vyresnių žmonių karta, jaunimas nebijo keisti studijas ar darbą. Daugelis įvardija, kad norėtų dažniau pakeisti darbą, išsigryninti, kas patinka, ką norėtų iš tiesų veikti gyvenime. Tačiau tokio CV perspektyvos, žvelgiant iš darbdavių pusės, tikriausiai nebūtų labai daug žadančios.

Tam, kad sužinoti, ko iš tiesų nori iš gyvenimo ir koks darbas teiktų džiaugsmą, šiandien galima tampant nuomojamu darbuotoju. Ir tai visiškai ne iš fantastikos pasaulio – laikinoji personalo nuoma egzistuoja iš tiesų, todėl puikus būdas „pasimatuoti“ darbą.

Iš esmės, šios paslaugos poreikis atsirado iš darbdavio pusės, tačiau vėliau pasiteisino abiems su darbo santykiais susijusiems dalyviams. Neretai padidėjus užsakymams, vasaros, šventiniu laikotarpiu ar nuolatiniam darbuotojui susirgus, darbdaviai susiduria su darbo jėgos trūkumu. Tačiau laikinai įdarbinti darbuotoją nėra taip paprasta, be to, darbuotojo paieškos neretai užtrunka ilgai, o įdarbinus jau reikia ir atsisveikinti.

Tokie nepatogumai užklumpa ir tuomet, kai nuolatinė darbuotoja ar darbuotojas išeina vaiko priežiūros atostogų. Reikia greitai surasti pakaitinį darbuotoją ir jį apmokinti terminuotam laikotarpiui, čia personalo nuomos paslauga – taip pat puiki išeitis. O tuo tarpu darbuotojai, įdarbinami laikinai, gali be jokių keblumų keisti pozicijas ir taip atrasti savo veiklos „arkliuką“.

Iš finansinės pusės darbdaviui tai yra labai patraukli paslauga, kadangi darbuotoją jis tik nuomoja, tačiau neturi jo pats įdarbinti. Toks darbuotojas yra agentūros, teikiančios nuomos paslaugą, darbuotojas, todėl darbdavys dar ir sutaupo mokesčius, susijusius su darbo užmokesčiu. O štai darbuotojas taip pat gauna jį tenkinantį atlyginimą bei naujų žinių arba gali papildyti jau turimas kompetencijas.