„Husqvarna“ sodo traktoriukai

„Husqvarna“ prekės ženklo sodo traktoriukai turi ne mažą paklausą Lietuvoje. Jie manevringi, patogūs, lengvai valdomi, paprastai užvedami, todėl gali būti puiki priemonė didesniame ar mažesniame sode. Tiesa, net ir šių sodo traktoriukų dalys po kurio laiko susidėvi. Didžiausia apkrova tenka pjaunančiai daliai, todėl ilgainiui tenka keisti peilius. Sulūžus ar susidėvėjus peiliams, naujų „Husqvarna“ traktoriukams skirtų peilių galima rasti interneto parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Čia rasite įvairiems modeliams skirtų, kokybiškų mulčiavimo ir paprastų peilių, kuriuos pakeitus jūsų „Husqvarna“ traktoriukas vėl dirbs visu pajėgumu. Peiliai skiriasi savo išmatavimais, taigi prieš užsisakant žinokite, koks turėtų būti peilio ilgis, plotis ir kiti parametrai.

„Husqvarna“ traktoriukų ypatybės

„Husqvarna“ sodo traktoriukų pjovimo plotis gali būti nuo 77 iki 107 centimetrų. Renkantis transporto priemonę reikėtų atsižvelgti, kokia yra siauriausia vieta sode, pro kurią galėtų tilpti peiliai. Traktoriukų serijos numeriai yra 100 ir 200. 200 numeriais pažymėtos priemonės pasižymi didesniu galingumu. Su tokiais traktoriukais galima nesudėtingai pašalinti žoles aplink vaismedžius ir krūmus. Jam galima pritaikyti reikiamą pjovimo plotį. 200 serijos modelių galingumas yra 2600 rpm (apsukų per minutę). Variklio gamintojas – „Briggs & Stratton“ arba „Husqvarna“.

Sodo traktoriukų dalys „Briggs & Stratton“

Vieni pažangiausių šiuolaikiškų variklių yra „Briggs & Stratton“, jie mažiau teršia aplinką, dirba tyliau ir sudegina mažiau kuro. Jeigu jūsų „Husqvarna“ turi būtent tokį variklį, žinokite, kad jam susidėvėjus sodo traktoriuko dalių galėsite rasti agropartsbaltija.lt elektroninėje parduotuvėje. Joje galite įsigyti „Briggs & Stratton“ oro filtrų, jų korpusų ir tarpinių, oro įsiurbimo kolektorių, alyvos, kuro filtrų, karbiuratorių, kuro žarnelių, stūmoklio komplektų, tarpinių komplektų, starterių ir jų dalių, generatorių, uždegimo ričių ir kitų detalių. Visos šios sodo traktoriukų dalys yra vienoje vietoje, todėl žinodami reikiamos detalės parametrus nesunkiai atrasite tinkamą savo sodo priemonei.

„AGRO PARTS BALTIJA“ – tai ilgametę patirtį turinti įmonė, prekiaujanti ne tik sodo traktoriukų dalimis, bet ir įvairių markių žoliapjovių, pjūklų ir kitų motorinių priemonių detalėmis.

Kokios įrangos reikia sode?

Šiandien daugybė žmonių vis dažniau gyventi keliasi toliau už miesto arba poilsiui nuo miesto šurmulio įsigyja atokesnes sodybas. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju, atokiau nuo miesto esančios gyvenvietės dažnai turi ir tam tikrų trūkumų. Vienos dažniausių – čia nėra miesto vandentiekio ir kanalizacijos, o jų įvedimas neįmanomas, todėl pasirūpinti jomis tenka patiems gyventojams.

Džiugina tai, kad šiandien įsirengti vandens gręžinį bei nuotekų sistemą nėra sudėtinga, pasitelkiant šios srities profesionalus. Tačiau įranga, reikalinga pagrindinėms funkcijoms atlikti, tenka taip pat pasirūpinti arba bent jau išsirinkti patiems pagal savo poreikius ir galimybes. Paprastai tariant, švariam vandeniui iš gręžinio tiekti bei nuotekoms reikalinga įsigyti du vandens siurblius.

Pagal situaciją jie gali būti paviršiniai ir panardinami, o pagal paskirtį – drenažiniai, fekaliniai / nuotekų arba giluminiai. Tiek panardinami, tiek paviršiniai vandens siurbliai dar yra skirstomi į skirtingus tipus. Jie gali būti skirti ne tik vandeniui iš gręžinio ar šulinio transportuoti, tačiau ir laistymui, fontanui ar tvenkiniui, net vandens siurblys baseinui. Vandens siurbliai gali būti monoblokiniai, konsoliniai, daugiapakopiai, cirkuliaciniai ir kitokie, todėl dėl jums reikalingo įrenginio geriausia konsultuotis su pardavėju.

Labai svarbu, kad vandens siurblys atitiktų paskirtį ir maksimaliai atliktų savo funkciją bei patenkintų individualius poreikius. Galima sakyti, kad visi vandens siurbliai yra geri, tik kiekvieno poreikiai yra skirtingi. Todėl pigesnis ir mažiau našus įrenginys, kuris tinka vienišam kaimynui, netiks 5 asmenų šeimai ir panašiai.

Taigi, kaip jau supratote, vieni vandens siurbliai skirti tik švariam šaltam arba karštam vandeniui transportuoti, kiti puikiai susitvarko ir su didesnėmis priemaišomis. Pavyzdžiui, pasitelkus atitinkamą vandens siurblį, laistymui ar gyvulininkystei vandenį galima naudoti tiesiai iš šalia esančio tvenkinio.

Kaip pasirinkti elektrinį elektros generatorių?

Jeigu jums iškilo toks klausimas ir uždavėte jį „Google“, nepykite, bet jums tikrai negalima rinktis generatoriaus. Jeigu jus sudomino tema ir norite sužinoti daugiau apie elektrinį elektros generatorių – deja, bet nieko naujo nepapasakosime. Elektrinių elektros generatorių nėra ir nebus, nes pats terminas generatorius yra skirtas apibūdinti įrenginį, kuris vieną energiją verčia kita ir gamina elektros energiją. Kaip pasirinkti tinkamiausią generatorių būtų tinkamesnis klausimas. Į jį pasistengsime atsakyti!

Dyzelinis agregatas

Kaip jau supratote, elektros generatorius negali būti elektrinis, nes imti elektros energiją ir ją vėl gaminti yra neefektyvu. Dažniausiai elektros generatoriai būna varomi skystu kuru, pagrinde benzinu arba dyzeliu. Apie pastarojo tipo generatorius dabar ir pakalbėkime.

Dyzelinis agregatas gali būti: uždaro arba atviro tipo (montavimui patalpose arba lauke atitinkamai), konteinerinio tipo (su konteinerio tipo apsauga, kad būtų galima montuoti bet kur) bei su garso izoliacijos gaubtu (kur yra griežti triukšmo reikalavimai).

Visi generatoriai gali būti vienfaziai arba trifaziai, veikiantys su 230V arba 230-400V įtampomis atitinkamai. Generatoriaus šerdyje yra dyzelinis variklis (juos gamina žymūs prekės ženklai, pvz., Iveco, Mitsubishi ir t.t.), kuris suka generatorių ir gamina elektrą. Tai yra puikus atsarginis variantas tam atvejui, jei dingų elektra. Sprendimas padeda tikrai ne minutę ar dvi, mat dyzeliniai agregatai kombinuojami su 700-1000l kuro bakais.

Benzininis agregatas

Kaip ir dyzeliniame generatoriuje, taip ir benzininiame, degdamas kuras suka generatorių ir gamina elektrą. Tiesa, benzininiai agregatai dažniausiai dedami į elektros generatorius, kurių galia yra iki 15-20kW. Dažniausias benzininių generatorių pritaikymas – komplektacija su suvirinimo aparatais. Jie, geriau nei dyzeliniai, apsaugoti nuo įtampos šuolių, todėl labiau tiks jautresnei įrangai. Dėl to, jog būna mažiau galingi, jie taip pat yra labiau mobilūs. Bene garsiausias gamintojas – RID.

Atsinaujinančios energijos agregatai yra be galo brangūs

Taip pat yra ir saulės ar vėjo jėgainės, kurias žmonės irgi po truputėlį ima įsileisti į savo gyvenimą. Kad ir kaip netaršu bei ekologiška tai bebūtų, šie sprendimai yra labai brangūs. Ne itin stebinantis jų efektyvumas tikrai nežada to, kad sprendimas greitu metu atsipirks arba neš naudą.