Kaip išsirinkti baro ar pusbario kėdę?

Dėl savo naudingumo ir praktiškumo baro ir pusbario kėdė įsitvirtino mūsų namuose kaip aksesuaras, kuris suteikia virtuvės ir svetainės dekorui šiuolaikiškumo. Puikios kėdės pasirinkimas priklausys nuo kambario išplanavimo ir to, kur norite ją naudoti. Mūsų patarimai padės suprasti skirtingus modelius, jų aukštį, stilių ir medžiagas, taip pat turėsite išsamų atsakymą į klausimą, kaip išsirinkti baro ir pusbario kėdę.

Baro ir pusbario kėdės sėdynės aukštis

Prieš užduodant klausimą apie formą, stilių, medžiagą ar spalvą, svarbu nustatyti baro kėdės aukštį, pritaikytą stalui. Paprastai tarp kėdės sėdynės ir stalviršio, po kuriuo ji yra, rekomenduojama palikti 25–35 cm tarpą. Siekiant maksimalaus komforto, tarp kelių ir stalviršio apačios turėtų būti apie 10 cm vietos.

Prisėdimas:

45 cm: šis aukštis leidžia valgyti prie standartinio stalo.

65 cm: idealiai tinka prie pusbario stalo, kurio vidutinis aukštis yra 90 cm.

75 cm: tai yra idealus barinio stalo, esančio 105-115 cm. aukštyje, prisėdimas.

Reguliuojamo aukščio baro ir pusbario kėdės

Reguliuojamo aukščio kėdės lengvai prisitaiko prie visų baldų dydžių.

Reguliuojama kėdė gali būti lengvai perkeliama ir naudojama visur, kur reikia, nes ji prisitaiko prie daugumos baldų konfigūracijų ir prireikus netgi gali būti standartinė kėdė.

Tačiau reikia patikrinti, ar galimo aukščio amplitudė yra pakankama.

Kėdžių pasirinkimas virtuvėje: sėdynės ir atlošo tipas

Kėdžių pagrindas, priklausomai nuo modelio, gali būti kvadratas arba apvalus. Šios kėdės paprastai yra reguliuojamo aukščio ir yra tinkamos sėdėti aukštai.

Baro ar pusbario kėdė su keturiomis kojomis: dėl didelio stabilumo ji yra praktiška visiems vartotojams. Jos išvaizda gali būti tokia pat įdomi kaip ir vienos kojos modelis.

Baro kėdės taip pat dažnai turi atlošus. Akivaizdu, kad jo prieinamumas yra jūsų patogumo klausimas. Mažas atlošas palaikys tik apatinę nugaros dalį, o kėdė lengvai tilps po virtuvės baru. Klasikinė kėdė be nugaros suteiks jūsų interjerui griežtesnę išvaizdą ir užims dar mažiau vietos po stalu. Jei ketinate baro ar pusbario kėdę naudoti pakankamai dažnai, patogesnė bus su aukšta nugara ir porankiais. Mažai erdvei galite pasirinkti sulankstomas baro kėdes. Verta prisiminti, kad visų pirma virtuvės kėdė turi būti stabili ir patogi.

Kaip pasirinkti baro ar pusbario kėdę, atsižvelgiant į stilių

Kai nuspręsite dėl baro kėdės aukščio, laikas pradėti galvoti apie kėdžių dizainą, kuris pagyvins jūsų kambarį ar virtuvę. Bet kaip išsirinkti iš daugybės esamų pasiūlymų? Pirmiausia išanalizuokite savo interjerą ir savo norus: ar norite sustiprinti erdvės atskyrimą tarp virtuvės ir svetainės, ar atvirkščiai – suplanuokite sklandų perėjimą tarp šių erdvių. Jūs norite pabrėžti baro kėdes kaip stilingą dizainerio kūrinį arba teikti pirmenybę švelniai harmonijai.

Lofto stiliui rinkitės metalines kėdes, kurios suteikia daug lankstumo renkantis spalvas ir formas. Baro kėdėms lofto stiliaus būdingos grubesnės detalės. Kiti taip pat siūlo metalo karkasą plonomis kojomis, jos atrodo ne taip grubiai.

Limadesign.lt internetinė baldų parduotvė, kuriuoje rasite sau patinkančius baldus.

Švenčių progoms kėdes geriau pirkti ar rinktis nuomą?

www.didysisvestuviukatalogas.ltJeigu planuojate kokią nors šventę – norisi pasirūpinti visomis galimomis smulkmenomis, kad šventė būtų jauki ne tik jums, bet ir svečiams. Žinoma, reikalauja nemažai laiko ir pastangų, bet galutiniame rezultate jūsmanote laimingus artimų žmonių veidus. Kėdžių nuoma – labai svarbus aspektas šventei, kadangi jos yra reikalingos kiekvienoje šventėje. Natūralu, jog rengiant šventę joje dalyvaus ne vienas ir ne du asmenys, tad kėdžių prireiks pakankamai daug. Tad turite apsvarstyti kur patogiausia įsigyti reikiamą kiekį kėdžių. Ruošiantis vestuvėms ar kitai šventei rekomenduojame apsilankyti svetainėje http://www.didysisvestuviukatalogas.lt – čia rasite didelį pasirinkimą įmonių, kurios nuomoja stalus, kėdes ar kėdžių užvalkalus.

Žinoma, jums nebūtina kėdes nuomuotis, egzistuoja galimybė jas nusipirkti, tačiau vertėtų pagalvoti ar jums naudinga pirkti prekę, kurios reikia vienam vakarui. Susidėliokite pliusus ir minusus jeigu vis dar svarstote kuris variantas yra geresnis.

  • Atsižvelkite į savo finansines galimybes, nuomuojantis kėdes jūs sutaupysite kur kas daugiau nei jas pirkdami. Rekomenduojama su smulkmenomis susipažinti internete, jame rasite viską kas jums bus naudinga ir aktualu.
  • Jeigu nusprendėte pirkti kėdes, jums atidžiai reikės paskaičiuoti savo finansines galimybes. Kėdės nėra labai pigios, tad ne visi variantai gali jums būti įperkami.
  • Nuomos puktai jums suteiks galimybę pasirinkti kėdes iš pakankamai didelio asortimento. Tai reiškia, kad galite rasti kėdes, kurios tiks betkokiai šventei, nesvarbu kokia tema vyrautų.
  • Jeigu kas nors kėdėms atsitiks ne dėl jūsų kaltės, jums nereikės už tai papildomai mokėti. Žinoma, jeigu dėl jūsų kaltės kažkas atsitiks kėdėms, tai dar nereiškia, kad visas jas turėsite nusipirkti. Prieš nuomuodamiesi atidžiai perskaitykite visas sąlygas.
  • Jeigu kėdes nusipirksite, jums reikės nuspręsti kur jas vėliau dėsite ar turėsite vietos kur jas laikyti. Jei gyvenate mažame butukyje,akivaizdu, kad neturėsite kur jų laikyti. Pasirinkus nuomos paslaugas jums dėl to nereikėsjaudintis, kadangi po šventės visos kėdės bus grąžintos atgal.

Kėdžių nuoma rekomenduojame labiau, kadangi taip sutaupysite ir nekils papildomų klausimų. Jeigu planuojate šventę kurioje dalyvaus daug žmonių, nuomos galimybės suteikia  šiam vakarui įsigyti tiek kėdžių, kiek jums jų prireiks. Kėdžių nuoma – puikus pasirinkimas, egzistuoja nemažai įmonių iš kurių galėsite pasirinkti jums tinkamiausią. Įvertinkite visus pliusus, kurie egzistuoja renkantis nuomos galimybes. Susidėliokite kriterijus, kurie Jums atrodo patys svarbiausi ir atraskite tai kas jūsų šventės atmosferą padarys jaukesnę ir suteiks svečiams galimybę pailsėti gražiose bei skoningose kėdėse.