Interjero dizainerio paslaugos prieinamos ne tik „išrinktiesiems“

Nekilnojamasturtas.lt

Vienas iš žemiškiausių žmogaus tikslų – turėti nuosavą kampelį, kurį būtų galima vadinti namais. Kelias šio tikslo link dažnam iš tiesų nebūna lengvas. Visų pirma reikia turėti pinigų (arba bent jau pradinį įnašą, jei būstas perkamas šį įkeičiant bankui), o, kaip žinia, būsto kainos šiuo metu yra didelės. Tada – rasti tinkamą variantą įsigijimui. Kol neieškai, viskas atrodo labai paprasta, tačiau tada, kai reikia priimti galutinį sprendimą, susiduriama su įvairiomis dvejonėmis. Juk tai – pirkinys, su kuriuo būsi sujungtas keliolika ar net keliasdešimt metų! Nusprendus pirkti senos statybos, savo interjeru gūdžius sovietinius metus menantį butą ar naujos statybos, tačiau dar neįrengtą būstą, tenka susidurti su reiškiniu, vadinamu remontu. Nedidelė dalis žmonių, pajutusi, jog tai – artima stichija, nuo remonto pradeda „kaifuoti“, tačiau kur kas didesnei daliai šie darbai susiję su nepakeliamu galvos skausmu. Patariame nerizikuoti ir iš anksto pasidomėkite, ką Paslaugos.lt siūlo srityje „interjero dizaineriai vilniuje“. Darbus patikėjus savo srities profesionalams, rūpesčių iškart sumažėja!

Jei atrodo, jog interjero dizainas – profesija iš pasakų srities, prieinama tik turtingiausiems, labai klystate. Tai – pasirinkimas žmonių, norinčių gyventi komfortiškai bei estetiškai už priimtiną kainą. Tikriausiai turite aibę idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti, tačiau abejojate, jog pastarosios derės tarpusavyje, o gal pasirodys esančios nepraktiškos? Profesionalus interjero dizaineris, išklausęs jūsų pageidavimus, sujungs šiuos į visumą bei, savo patirties bei fantazijos dėka, pasiūlys idėjas, kurias klientas galės priimti ar atmesti. Naudojantis specialiomis kompiuterinėmis programomis, dizaineriai gali pateikti tikroviškas būsimų namų interjero vizualizacijas. Pastarosios atrodo tarsi nuotraukos, į kurias žvelgiant lengviau nuspęsti, ar tai – būtent ta idėja, kurią ir nori įgyvendinti.

Tikriausiai pastebėjote, jog užsiminėme apie kainas. Dizaineriai, neva, padeda sutaupyti? Iš tiesų! Daugelis interjero dizainerių turi sukaupę kontaktų ratą, galinčių pasiūlyti tam tikrą prekę ar paslaugą už patrauklesnę kainą nei eiliniam vartotojui. Aišku, jų darbas taip pat kainuoja, tačiau ribotas biudžetas nereiškia, jog ši paslauga jums neprieinama. Nebūtina dairytis į tuos dizainerius, kurie, dėl savo patirties bei talento, yra populiarūs tarp visuomenės „grietinėlės“. Pilna jaunų ir talentingų, dar besikraunančių savo patirties „bagažą“, tad galinčių pasiūlyti patrauklią kainą. Paslaugos.lt suteikia galimybę interjero dizaineriams bei kitų profesijų atstovams pristatyti savo darbų fotografijas, vaizdo įrašus, klientų atsiliepimus: taip kur kas lengviau susidaryti nuomonę, ar tai – žmogus, kuriam norite patikėti savo namų vizijos įgyvendinimą.

Namų interjero prekės

namu interjero prekesJūsų namų interjeras turi būti unikalus, nes tik taip namai įgauna savo veidą. Ar žinote, kaip vadinasi patalpa, kurios interjeras toks pats, kaip ir kitose patalpose? Viešbučio kambarys. Juk ne pora savaičių 4 žvaigždučių viešbutyje praleidžiate, o savo namuose, tad unikalus interjeras būtinas. Sovietiniais metais butus pardavinėjo jau su baldais, tad visi naujakuriai gaudavo tokias pat spintas, kokias pat lovas ir lentynas, tokius pat virtuvės baldus. Deja, apsukrūs žmonės iš karto pradėjo keisti savo standartinius būstus ir kurti savo interjerą. Tai tęsiasi iki pat šiol, todėl namų interjero prekės kurį laiką tikrai išliks labai paklausios.

Namų interjeras prasideda nuo…

… elektros jungiklių ir grindų dangos apvadų („plintusų“). Būtent jie yra pastatomi pirmieji, kai naujakuriai keliasi gyventi į namus. Svarbi spalva, tekstūra, ornamentai ir medžiagos. Jei duodamas medinis stilius, namų interjero prekė turi būti su atitinkama tekstūra. Nebūtinai medinė, gali būti ir plastmasinė, tik medžio tekstūra turėtų būti išlaikoma, kad stilius būtų vientisas

Kitas etapas – vidaus durys. Jos gana gerai matomos, todėl priderinti prie norimos architektūros labai reikėtų.

Šviestuvai – esminė interjero detalė

Labai daug kas namuose priklauso nuo apšvietimo. Ar tai ryškūs šviestuvai, kabantys ant virvutės nuo pat lubų? O gal įleisti į sieną šviestuvai? Jų vienas ar 25? Apšvietimo būdų yra tikrai ne vienas ir visi renkasi savo. Šviestuvas reikalingas tikrai ne dulkėms surinkti, o sukurti tam tikrą atmosferą. Net lemputės yra skirtingų spalvų, kur populiariausios yra skaisčiai balta ir geltona. Aišku, galima ir žalias ir mėlynas lemputes pirkti, bet iš tiesų ant jų uždedama tam tikros spalvos plėvelė – savaime tokios šviesos jos neskleidžia. Apšvietimo sprendimai gali kainuoti tūkstančius eurų, todėl viskas priklauso ne tik nuo šeimininko norų, bet ir nuo piniginės. Ši vieta yra būtent ta, kur taupyti smarkiai nereikėtų.

Smulkios interjero detalės

Kas dar prisideda prie šiuolaikiško interjero? Tai įvairios smulkmenos – pakabos ant sienos, peilių dėklas virtuvėje, žvakidės, vairūs stoveliai ir kiti mažmožiai. Jų įvairovė lemia visų namų stilistika. Vienur vengiama tokių nedidelių ir nereikšmingų interjero detalių. Kitur jie mėgstami ir yra visuose namuose.

Namų interjero prekės yra dažniausiai perkamos specializuotose parduotuvėse arba internetu. Čia pasirinkimas didesnis, be to galima pažiūrėti nuotraukas ar video, kur rodoma, kaip vienas ar kitas interjero sprendimas padaromas ir išpildomas.

Kokį interjero stilių pasirinkti savo namams?

interjero stiliai

Interjero stilių esama begalės, minimalistinis, retro, skandinaviškas, klasikinis, modernus, Provanso – vien apie populiariausius galima būtų kalbėti amžinybę. Vartant žurnalus interjero temomis, renkant patinkančias idėjas ant savo Pinterest sienos atrodo jau išsigrynini idėją ko norėtum savo namuose, kas labiausiai patinka ir žavi… Tačiau kuomet ateina laikas rinktis stilių savo namams, visos mintys išgaruoja – kokį interjero stilių pasirinkti, kuomet atrodo patinka visi ir norėtųsi žiupsnelio kiekvieno interjero savuose namuose.

interjero-stiliai-pritaikyk-sau7Toks pojūtis natūralus, ramina Designofdream.lt interjero dizainerė Ernesta Rekštienė. Gryni, pagal vadovėlinį aprašymą sukurti interjero stiliai dažniausiai egzistuoja tik žurnalų fotografijose, tuo tarpu namuose kiekvienas interjero stilius pritaikomas konkretiems gyventojams. Elementarus pavyzdys, klasikinis stilius, liaudiškai senoviniu prabangiu stiliumi vadinamas. Aptakios formos, raudonmedis, sodrių spalvų tapetai. Gražu, tačiau prie gryno klasikinio stiliaus niekaip nedera šiuolaikiniai prietaisai, o ir pagal istoriją tuo laikmečiu nebuvo nei skalbimo mašinų, nei telefono, nei kompiuterio. Gryno stiliaus pasirinkimą ir įgyvendinimą riboja ne būtinai finansai, o tiesiog įpročiai, naudojamos technologijos, hobiai.

Designofdream.ltNors grynas stilius sunkiai įmanomas, tačiau interjero stiliai ir pagrindinio jų pasirinkimas yra pagrindas visam būsto įrengimui. Apdailos medžiagos, baldai, dekoro elementai leidžia sukurti vientisą pagrindą pagal pasirinktą stilių, o vėliau derinti kitus elementus, kurie papildytų interjero stilių ir suteiktų jam individualumo, priklausomai nuo to, kas gyvens tuose namuose. Čia labai svarbus interjero dizainerio vaidmuo.

Pasitelkus į pagalbą interjero dizainerį, atsiranda galimybė lengviau pritaikyti patinkančius interjero stilius, juos apjungti ir sukurti jaukias, funkcionalias erdves. Interjero dizaineris planavimo laikotarpiu tampa tarsi šeimos narys, kuris pasitelkus įvairius klausimus, interjero dizaino pavyzdžius ir gyvenimiškas istorijas siekia suprasti namų gyventojų pomėgius, laisvalaikio praleidimo būdus, aktyvų gyvenimą ir taip sukurti tokį interjerą, kuris atitiktų visų namų gyventojų poreikius.

Tokiu būdu interjeras nėra „tarsi nukeltas iš žurnalo viršelio“, nėra sauso ir bejausmio spalvų ir baldų linijų sąskambio, o atsiranda šilumos, jaukumo ir harmonijos jausmas. Dažnai interjero dizaineriai primena, kad namai nėra muziejus, tai turi būti vieta, kur po darbo grįžus jaustumėtės gerai ir savo vietoje.

Iliustracijos iš Designofdream.lt

Židinių apdaila – naujas įvaizdis interjerui

židinių apdailaPrie rusenančio židinio praleisti popietę yra nepaprastai malonu. Žiemą ir lietingą rudenį iš židinio sklindanti šiluma gali būti tiesiog nepamainoma. Būtent dėl šių ir daugelio kitų priežasčių namuose yra montuojama ši šilumos sistema. Tačiau vien sumontuoti židinį nepakanka, tam taip pat reikalinga ir židinių apdaila. Kad židinys namuose pasitarnautų ne vien kaip šilumos generatorius, bet ir išskirtinė interjero detalė, juo reikia tinkamai pasirūpinti.

Židinys gali tapti puikia namų šilumos sistema. Jis nereikalauja daug priežiūros ar dėmesio. Palaikyti namuose optimalią temperatūrą paprasta, kai kūrenti galima įvairaus tipo kurą. Tačiau tai ne vienintelis privalumas, dėl kurio pasirenkamas būtent šis sprendimas. Židiniai interjerui gali suteikti išskirtinį įvaizdį, tad tai ne vien ekonomiška šilumos sistema, bet ir akiai patraukli patalpos detalė. Jei namams siekiate priduoti jaukumo ir išskirtinumo jausmą, židinio įrengimas yra tikslingas sprendimas. Visgi, vien to padaryti neužteks, reikės pasirūpinti ir jo išvaizda.

Rinktis galima iš įvairių apdailos sprendimų. Tai gali būti židinių apdaila iš paprastos plastmasės ar mūrytų plytų, įmantresnis įvaizdis, suformuotas iš mozaikos ar unikalus sprendimas iš natūralaus akmens. Jei siekiate savo namams užtikrinti unikalumo ir išskirtinumo jausmą, tikriausiai norėsite naudoti natūralius resursus, kurie be abejonės sukurs prabangos ir subtilaus įvaizdžio jausmą. Pasirinkimų yra daug, tad šiuo klausimu aktualu pasikonsultuoti.

Tinkamą židinio apdailą paprastai išsirinkti būna pakankamai sunku, tad nepagailėkite laiko pasidomėti, koks apdailos sprendimas geriausiai tinka būtent jums. Šiuo klausimu pasitarti galima su specialistais, kurie puikiai išmano savo darbą. Jie padės ne tik parinkti tinkamas medžiagas apdailos darbams, bet taip pat priderins ir visą židinio įvaizdį prie namų interjero. Jei židinys statomas naujai įrengtame kambaryje, specialisto pagalba yra daugiau nei reikalinga.

Šiandien sunku būtų įsivaizduoti namuose esantį židinį be įmantrios apdailos. Židinių apdaila reikalinga ne vien pilnam šildymo sistemos įrengimui, bet ir bendram interjero vaizdui formuoti. Išskirtinis židinio įvaizdis visai aplinkai gali suteikti unikalumo, tad tai tampa populiariu ir dažnai pasirenkamu sprendimu naujų patalpų įrengimo darbuose.