Namų interjero prekės

namu interjero prekesJūsų namų interjeras turi būti unikalus, nes tik taip namai įgauna savo veidą. Ar žinote, kaip vadinasi patalpa, kurios interjeras toks pats, kaip ir kitose patalpose? Viešbučio kambarys. Juk ne pora savaičių 4 žvaigždučių viešbutyje praleidžiate, o savo namuose, tad unikalus interjeras būtinas. Sovietiniais metais butus pardavinėjo jau su baldais, tad visi naujakuriai gaudavo tokias pat spintas, kokias pat lovas ir lentynas, tokius pat virtuvės baldus. Deja, apsukrūs žmonės iš karto pradėjo keisti savo standartinius būstus ir kurti savo interjerą. Tai tęsiasi iki pat šiol, todėl namų interjero prekės kurį laiką tikrai išliks labai paklausios.

Namų interjeras prasideda nuo…

… elektros jungiklių ir grindų dangos apvadų („plintusų“). Būtent jie yra pastatomi pirmieji, kai naujakuriai keliasi gyventi į namus. Svarbi spalva, tekstūra, ornamentai ir medžiagos. Jei duodamas medinis stilius, namų interjero prekė turi būti su atitinkama tekstūra. Nebūtinai medinė, gali būti ir plastmasinė, tik medžio tekstūra turėtų būti išlaikoma, kad stilius būtų vientisas

Kitas etapas – vidaus durys. Jos gana gerai matomos, todėl priderinti prie norimos architektūros labai reikėtų.

Šviestuvai – esminė interjero detalė

Labai daug kas namuose priklauso nuo apšvietimo. Ar tai ryškūs šviestuvai, kabantys ant virvutės nuo pat lubų? O gal įleisti į sieną šviestuvai? Jų vienas ar 25? Apšvietimo būdų yra tikrai ne vienas ir visi renkasi savo. Šviestuvas reikalingas tikrai ne dulkėms surinkti, o sukurti tam tikrą atmosferą. Net lemputės yra skirtingų spalvų, kur populiariausios yra skaisčiai balta ir geltona. Aišku, galima ir žalias ir mėlynas lemputes pirkti, bet iš tiesų ant jų uždedama tam tikros spalvos plėvelė – savaime tokios šviesos jos neskleidžia. Apšvietimo sprendimai gali kainuoti tūkstančius eurų, todėl viskas priklauso ne tik nuo šeimininko norų, bet ir nuo piniginės. Ši vieta yra būtent ta, kur taupyti smarkiai nereikėtų.

Smulkios interjero detalės

Kas dar prisideda prie šiuolaikiško interjero? Tai įvairios smulkmenos – pakabos ant sienos, peilių dėklas virtuvėje, žvakidės, vairūs stoveliai ir kiti mažmožiai. Jų įvairovė lemia visų namų stilistika. Vienur vengiama tokių nedidelių ir nereikšmingų interjero detalių. Kitur jie mėgstami ir yra visuose namuose.

Namų interjero prekės yra dažniausiai perkamos specializuotose parduotuvėse arba internetu. Čia pasirinkimas didesnis, be to galima pažiūrėti nuotraukas ar video, kur rodoma, kaip vienas ar kitas interjero sprendimas padaromas ir išpildomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *