Durų gamyba – pagal kiekvieno poreikius

lauko durys

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo durų gamyba Jums reikalinga – rinkoje visada galite rasti tokias duris, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Nuo lauko durų, kurios padeda išvengti neigiamų aplinkos dirgiklių, iki kambario durų, kurios dažniausiai ne tokios patvarios, tačiau džiugina tai, kas jos labai gražiai atrodo.

Laiptinės duris atitinka vienokius kriterijus, rūsio durys dažniausiai gaminamos labai tvirtos, sandėliuko durys dažniausiai yra metalinės, galiausiai, namui puošti dažniausiai pasirenkamos šarvuotos. Šiuo metu pasiūla plati kaip niekada, tad būtinai įvertinkite kuo daugiau galimybių, kol rasite savo poreikius labiausiai tenkinančias duris.

Ar verta užsakyti duris pagal savo poreikius?

Durų gamyba galima ne tik pagal standartą, tačiau šiuo metu žmonės gana dažnai nusprendžia, kad savo namuose reikalingos durys pagal individualų užsakymą. Kai kuriais atvejais tai yra geras pasirinkimas, kadangi nėra kito varianto, standartinės netinka, tačiau taip pat reikia įvertinti ir tai, kad šio tipo durų gamyba brangesnė.

Susisteminus pliusus ir minusus galima išskirti šias savybes:

  • Durų gamyba pagal individualius poreikius kainuoja kur kas daugiau.
  • Durys pagal masinės gamybos modelį tinka beveik visais atvejais.
  • Retais atvejais, kai durys netinka, galima pagal individualius poreikius yra vienintelė išeitis.
  • Gaminant būtent |Jums duris kiekvienas akcentas bus toks, kokio Jūs norite.
  • Perkant jau pagamintas – iškart gausite tai, ko reikia.
  • Gaminant pagal užsakymą gali atsirasti tam tikrų korekcijų. Perkant jau pagamintas tiksliai žinosite – ką gausite.

Durų pirkimas internetu?

Geriausias būdas rasti Jums labiausiai tinkamas duris, tačiau nesugaišti daug laiko jų paieškoms – ieškoti tinkamiausios produkcijos internete. Kadangi viskas ten kaip ant delno – galite be jokio vargo ir labai greitai palyginti skirtingus gaminius, kol rasite sau labiausiai tinkamus. Taip pat perkant internetu yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios suteikia galimybę geros kokybės duris įsigyti pigiau. Taip pat labai siūlome pasinaudoti paslauga, kuomet durys yra ne tik pristatomos, tačiau taip pat ir sumontuojamos. Tokiu atveju žmogui dėl nieko netenka sukti galvos – viskas yra padaryta už jį. Paprasta, patogu ir asmuo bent jau gali būti tikrai ramus, kad durys puikiai funkcionuos.

Standartinės ar neįprastos durys?

Kiekvienas gali pasirinkti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tačiau ieškodami nepamirškite, kad pasirinkimą lemia ne jūsų asmeniniai poreikiai, tačiau vieta, kurioje durys bus montuojamos. Juk rūsio durys tikrai ne tokios pačios kaip kad sandėliuko durys ir tikrai ne tokios, kurios skirtos namų vidui. Taigi, geriausia rinktis standartą, tačiau tokiu atveju, kai jis netinka – nelieka nieko kito kaip tik rinktis duris, kurios nėra standartinės ir net gali būti gaminamos pagal Jūsų asmeninius poreikius.

Durų priežiūros niuansai

Taip pat geros durys tarnaus Jums kur kas ilgiau ir tokiu atveju, kai skirskite joms riek priežiūros, kiek reikia. Svarbiausia, kad tam nereikia nei daug laiko, nei pinigų. Svarbiausia, kad ta priežiūra butų reguliari. Tokiu atveju durys ne tik ilgai tarnaus, tačiau ir metų metais nekeis savo išvaizdos.

Kadangi šiuo metu durų gamyba yra labai plačiai išpuoselėta sfera – kiekvienas prekyboje gali rasti tokias duris, kurios jam labiausiai tinka. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, nuo tokių, kurios kainuoja gana pigiai, iki tokių, kurios savo kaina tikrai nedžiugina. Visgi, suderinus kuo daugiau skirtingų komponentų tikrai rasite tai, ko reikia. Ir jokio skirtumo ar jums yra aktualios laiptinės durys, ar geros rūsio durys.

Šarvuotų durų populiarumo priežastis: šiluma, saugumas, patvarumas ir kaina

sarvuotos durys

Šarvo durys tapo vienu populiariausių lietuvaičių pasirinkimu. Nenuostabu, juk apart stilių įvairovės, jos pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis. Rinkoje populiarūs ir dar trys lauko durų tipai. Palyginkime jų privalumus ir trūkumus.

Plastikas

Lyginant šarvo duris su plastikinėmis į akis krenta du pagrindiniai kriterijai. Vienas – kaina, kuria plastikinės lauko durys tikrai gali maloniai nustebinti. Antras – šilumos ir garso laidumas. Čia ir dar patvarume lygių sarvuotos durys neturi. Jų šiluminės ir apsaugos nuo triukšmo iš gatvės savybės plastiką viršija net kelioliką kartų.

Kita vertus, plastikinės lauko durys yra linkusios karštomis vasaros dienomis plėstis, išlinkti. Taip prastėja jų sandarumas ir, žinoma, naudojimo terminas. Todėl plastikinės lauko durys visuomet turi dvigubai trumpesnį garantinį laikotarpį nei šarvuotos lauko.

Medinės durys

Medis vadinamas gyvu. Tai organinė medžiaga, kuri pati būdama aukštos kokybės gali tarnauti ne vieną dešimtmetį. Vis dėlto, reiktų nepamiršti priežiūros, kurios tokios durys reikalauja švelniai tariant nemažai, ko nepasakytum apie alternatyvą. Juolab, šarvuotos durys kaina nėra brangesnė nei medinių durų.

Kitas svarbus faktorius – saugumas. Net ir pigios sarvuotos durys vilniuje yra neperšaunamos, praktiškai nepadegamos. Kai kurie sako, kad sarvo durys butui yra toks pat būtinas atributas kaip seifas bankui arba šuo individualaus namo savininkui.

Aliuminės lauko durys

Aliuminės lauko durys yra tvirtos kaip ir sarvuotos durys. Tiek aliuminės, tiek sarvuotos durys nereikalauja atidžios priežiūros, nėra jautrios aplinkos veiksniams – krituliams, saulei, šalčiui. Tai lyg investicija –aliuminės ir sarvuotos buto durys kaina yra panaši. Ypač ieškant naudotų variantų tokiam portale, kaip sarvuotos durys skelbiu arba prekybos centre, tarkim, sarvuotos durys senukai.

Aliuminės durys yra brangesnės nei sarvuotos durys. Dažniausiai jos puošia įvairių valstybinių institucijų fasadą. Jos visiškai nesulaiko šilumos. Jų praktiškai nerasite įmantresnio ar estetiškai dailesnio modelio, nei kokioj viešojoje įstaigoje. Apskritai aliuminės durys nėra tokios populiarios, kaip šarvo. Pastarųjų internete tereikia ieškoti pagal savo gyvenamą vietą, pvz.: šarvuotos durys šiauliai, ir jau po dešimties minučių turėsite patvirtintą užsakymą, o po kelių dienų džiaugsitės naujomis durimis.

Lakuotos durys Vilniuje: priežiūra ir valymo darbai

durys VilniujeKurdami interjerą, daug dėmesio skiriame vidaus durims. Naujausi dizainerių sprendimai suteikia neribotas galimybes rinktis, todėl durys Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste atitiks išrankiausių klientų poreikius. Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – lakuotos durys, žavinčios savo prabangia elegancija. Šis sprendimas puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero. Tiesa, jei norite, kad durys džiugintų jus ne vienerius metus, privalote skirti laiko jų priežiūrai ir atnaujinimo darbams.

Durų valymui būtina naudoti tik specialiai šiam tikslui skirtas priemones. Daugelis žmonių klaidingai mano, kad duris galima valyti universaliais valikliais. Deja, toks požiūris gali tapti itin brangiai kainuojančių klaidų priežastimi arba pareikalauti durų restauracijos darbų. Lakuotos durys Vilniuje interjerui suteiks unikalumo ir elegancijos, tačiau nepamirškite, kad prasti valikliai gali nepataisomai sugadinti net ir pačius tvirčiausius gaminius.

Jei durų valymo darbai negali būti atidėlioti, o jus neturite šiam tikslui skirto specialaus valiklio, galite naudoti namuose pagamintą priemonę, kurios 90 proc. sudarytų vanduo, o likusi dalis – alkoholio. Tiesa, prieš naudodami minėtąjį tirpalą, visų pirma nuvalykite dulkes. Šiam tikslui naudokite sudrėkintą, tačiau gerai išgręžtą šluostę. Nuvalę duris, nusausinkite jas sausu audiniu, kad ant durų neliktų drėgmės.

Nepamirškite, kad lakuotas duris būtina prižiūrėti periodiškai, ypač, jei pasirinkote ekonominės klasės gaminį. Durys turėtų būti valomos kelis kartus per mėnesį. Jei namuose yra gyvūnų, kurie drasko baldus, durų priežiūrai turėtumėte skirti ypatingą dėmesį, kadangi ant lakuoto gaminio gali atsirasti įbrėžimų ir kitų defektų, kuriuos būtina šalinti kiek įmanoma greičiau. Visų pirma sudrėkinkite pažeistą vietą ir naudodami šlifavimo priemones, pašalinkite defektus. Tiesa, būkite atidūs – švitrinimo popieriaus grūdėtumas turėtų būti kiek įmanoma smulkesnis, atitinkantis bent P400 reikalavimus. Baigę šlifavimo darbus, ant pažeisto vietos tepkite kokybišką poliravimo vašką, kurį trinkite tol, kol pažeista vieta vėl ims blizgėti.

Siekiant kokybiškos durų eksploatacijos, būtina pasirūpinti durų montavimo darbais. Prieš pradėdami įrengimo užduotis, visų pirma duris palaikykite kambaryje (kelias dienas ar savaitę). Paprastai durys Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatomos originalioje pakuotėje, kurios neturėtumėte atidaryti. Duris pastatykite toliau nuo šildymo prietaisų ir išimkite tik pradėdami montavimo darbus. Jei durys dailintos spalvotų laku, stenkitės apsaugoti jas nuo saulės spindulių, kurie gali tapti nevienodo išblukimo priežastimi. Duris gali sugadinti ir didesnis drėgmės lygis, todėl prieš pradėdami montavimo darbus, įsitikinkite kad visi kiti elementai, pvz., lubos ar sienos, yra sausi.