Kokios interjero dekoracijos labiausiai keičia patalpos vaizdą?

Ar žinojote, kad norint atnaujinti patalpas ir suteikti joms naujo vaizdo, visai nebūtina daryti didelių remontų ir keisti visų baldų? Tinkamai pasirinktos interjero dekoracijos – puikus sprendimas, jeigu norite įnešti pokyčių į patalpas. Tinkamai parinktos dekoracijos gali netgi visiškai pakeisti patalpos vaizdą ir tam nereikia išleisti daugybės pinigų.

Veidrodžiai

jeigu norite suteikti kažko naujo kambariams, virtuvei ar kitoms namų erdvėms, vienas geriausių sprendimų yra veidrodžiai. Tai labai populiarus ir įvairiai naudojamas sprendimas, kuriant namų interjerą. Pavyzdžiui, norite svetainėje daugiau šviesos: Pakabinkite ten kelis veidrodžius. Atrodo, kad vonioje yra per mažai vietos? Tai išspręsti taip pat gali padėti keli veidrodžiai. Veidrodžiai gali būti naudojami ne tik kabinimui ant sienos, bet ir kaip įvairios dekoracijos. Pavyzdžiui, veidrodiniai padėklai, veidrodinės dekoracijos, staliukai su veidrodžio elementais taip pat gali labai pagyvinti kambarį ir suteikti jam naujos išvaizdos.

Šviestuvai

Dar vienas dalykas apie kurį reikėtų pagalvoti, jeigu norite atnaujinti namų interjerą, tai apšvietimo sprendimai. Pakeitus šviesos šaltinius ar įtraukus naujų, galima visiškai pakeisti kambario interjerą. Todėl šviestuvai yra puikios interjero dekoracijos pasirinkimas. Įvairiems interjerams galima rinktis skirtingų stilių šviestuvus. Akį traukiantis retro šviestuvai, pastatomi toršerai, modernūs pakabinami šviestuvai – tai tokie akcentai, kurie traukia akį ir gali suteikti kažko naujo jau pabodusiai erdvei.

Vazos

Net ir paprastos interjero detalės, jeigu jos apgalvotos, namams suteikia kažko naujo ir gali pakeisti kambario išvaizdą. Pavyzdžiui, jeigu norite kažko naujo, tačiau nenorite keisti baldų, pagalvokite apie interjero detalių atnaujinimą. Labai dažnai įvairioms dekoracijoms naudojamos vazos. Tai ne tik paprastos vazos gėlėms, bet ir dekoratyvinės vazos, kurios gali būti pačių įvairiausių formų ir dydžių. Pavyzdžiui, nuobodžią terasą galite pagyvinti kampe pastate kelias skirtingų dydžių vazas. Viena didelė, stilinga vaza svetainėje, taip pat gali pagyvinti kambario interjerą.

Žvakidės

Žvakidės yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuriant stilingus ir jaukius namus. Šios interjero dekoracijos pasirenkamos ne tik namuose, bet ir kuriant įvairių švenčių interjerą. Norite atnaujinti namų erdves? Papuoškite jas stilingomis ir dailiomis žvakidėmis. Net kelias įvairių formų ir dydžių žvakides galima derinti tarpusavyje, taip suteikiant erdvei daugiau jaukumo ir stiliaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *