Svajonių namo projektas

Tikriausiai kiekvienas svajoja apie nuosavą namą, tačiau supranta, kad jo statymas nėra lengvas procesas. Tai ne tas pats, kas statyti namą iš žaislinių kaladėlių, o atvirkščiai viskas labai rimta bei reikalauja didelio pasiruošimo ir ,žinoma, kantrybės. Atsimenate žaidimą SIMS? Kur galima pastatyti savo svajonių namą. Atrodo juk viskas paprasta, tiesiog reikia idėjos ir namas pastatytas. O jeigu kažkuri siena jums nepatinka, galima ją greitai nugriauti. Bet taip nėra su realiu gyvenimu. Pastatytos sienos taip paprastai nenugriausi, o priestato nepastatysi. Čia reikalingi itin kruopštūs namo projektai (planai), kurie išties atrodytų, kaip jūsų svajonių namai. Tad jei planuojate statytis namą, tuomet jums reikia iš anksto žinoti, su kuo reikės susidurti.

namo projektas

Pirma, namo projektai (planai) yra svarbiausi, juk tai jūsų ir architekto sukurtas svajonių namo pavyzdys, kuris galiausi turės tapti realiu. Nuo to kokį projektą pasirinksite priklausys ir visos statybos sėkmė. Jeigu norite nedidelio namo, užtikriname jį pasistatysite per pusę metų, o jeigu didelio, kelių aukštų, prabangaus namo, tuomet jo laukti reikės šiek tiek ilgiau. Bet juk dėl savo svajonės įgyvendinimo verta tiek laukti. Taip pat jei siūlomi namo projektai (planai) jūsų netenkina,  tuomet visada galite pasiūlyti savo variantus. Nebūtinai namas turi būti toks kokį jums pateikė architektas. Juk name gyvensite jūs, o ne pas architektas. Jeigu su pastaruoju nerandate bendros kalbos, tikriausiai jis nėra profesionalus. Todėl geriau susiraskite kitą, labiau patyrusį ir klientų nuomonę gerbiantį architektą.

Žinoma, reikia nepamiršti ir savo gyvenimo būdo ir ateities planų, renkantis namo projektą. Dažniausiai namus statosi jaunos šeimos, kurios ateityje planuoja turėti vaikų. Tad namas turėtų būti nuo 3 iki 4 kambarių, tradicinei šeimai. Taip pat reikia pagalvoti ir apie įvairius svečius, artimuosius. Galiausiai nepamiršti ir savo svetingumo. Jeigu mėgstate priimti dažnai svečius, tuomet jūsų svetainė turėtų būti erdvesnė, kad sutilptų visi jūsų draugai ir artimieji. Svarbiausia, kad  namas atitiktų jus ir į jį būtų visuomet gera grįžti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *