Stumdomos durys – bene universaliausia interjero detalė

stumdomos durysKaip būtų galima glaustai apibūdinti svajonių namus? Gražūs ir patogūs? Tiksliai taip! Estetika – skonio klausimas, kiekvienas iš mūsų savo namų erdvę stengiamės įsirengti taip, jog vaizdas būtų priimtinas mūsų ir kartu gyvenančių asmenų akims, o kai kuriais atvejais – atkartotų šiandienines interjero mados tendencijas. Patogumas namuose – tikriausiai dauguma sutiktų – tai kiekvieno daikto savo vietos turėjimas bei galimybė jais be trukdžių prireikus pasinaudoti. Stumdomos durys – detalė, galinti prisidėti prie abiejų minėtų pageidavimų išpildymo bei puikiai deranti bet kurioje patalpoje, nesvarbu, ar tai būtų virtuvė, ar miegamasis.

Pradėkime įsivaizduojamą ekskursiją po butą ir pažiūrėkime, kaip sėkmingai kiekvienoj patalpoje gali būti panaudotos stumdomosios durys.

Prieškambaris. Tai – vieta, kurioje laikoma avalynė, lauko drabužiai ir, priklausomai nuo patalpos dydžio, įvairūs kiti daiktai. Dėl natūralios šviesos trūkumo prieškambaris – gana niūri bei tamsi patalpa. Įrenkite čia spintą su spintą su slankiųjų durų sistema! Pasirinkus šviesesnes spalvas bei išskirtinius ornamentus, aplinkai bus suteikta šviesos ir gyvybės.

Virtuvė. Atnaujinant virtuvės baldus vertėtų pagalvoti apie galimybę varstomas spintelių duris pakeisti stumdomosiomis. Tai – nepakeičiama alternatyva mažose erdvėse. Stumdomos durys neretai tampa pertvara tarp sujungtų virtuvės bei svetainės patalpų. Kad ir koks modernus interjero sprendimas tai bebūtų, kartais norisi paslėpti po kulinarinių šedevrų atsiradusią netvarką ar apsaugoti nuo nemalonių kvapų.

Miegamasis. Slankiosios sistemos šiame kambaryje dažniausiai panaudojamos įrenginėjant spintas. Veidrodinės durys – itin mėgiamas dailiosios lyties atstovių pasirinkimas. Jei miegamojo kambarys pakankamai didelis, slankiųjų durų pertvara galima išskirti atskirą erdvę kūdikio kambariui ar darbo kampeliui.

Svetainė. Stumdomos durys ir šiame kambaryje gali atlikti tiek praktinę, tiek estetinę funkciją. Originali medžiagų kompozicija (mediena, stiklas, oda, tekstilė ir kita), ryškios spalvos, išraiškingi ornamentai ar net piešiniai stumdomųjų durų konstrukcijas paverčia originaliu meno kūriniu bei leidžia paslėpti pageidaujamus daiktus (pavyzdžiui indus spintoje).

Slankiųjų durų sistemos pritaikymo galimybės interjere išties neribotos – mano „TIKS langai” dizaineriai. Kad ir kur bus panaudota ši detalė, galutinis rezultatas bus estetiškai, stilingai ir neperkrautai įrengti namai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *