Nuo ko priklauso vidaus durų kaina?

vidaus durų kainaIeškant vidaus durų susiduriama su begale problemų. Pradedant stiliaus, spalvų, medžiagų, rušies klausimu, baigiant kaina. Bet čia pastaroji yra svarbiausia, kadangi nuo investicijų priklauso ir kokybė. Bet jei norimą sutaupyti perkant vidaus duris, svarbu žinoti į ką reikia atkreipti dėmesį, o ką galima ignoruoti. Tik reikia nepamiršti, kad vidaus durų kaina priklauso nuo kokybės, todėl jei pašykštėsite pinigų, tuomet galite vėliau mokėti du kartus daugiau.

Pirma, vidaus durų kaina priklauso nuo kelių dalykų:

  • medžiagos rūšies (medienos, plokščių, dirbtinių ar natūralių);
  • gamintojo prekės ženklo;
  • gamintojo šalies iš kurios importuojamos durys (Italija, Vokietija, Lenkija, Kinija, Japonija);
  • dizaino, tekstūros, stiliau detalių, variacijų.

Svarbu, kad kuriant individualias duris nebūtų persistengta, kuo daugiau įvairiausių raštų, stiklo, tekstūros tuo brangiau bus mokama už duris. Taip pat renkantis vidaus duris, gerai iš anksto žinoti koks gamintojas yra patikimas. Kaip tai padaryti? Tiesiog ieškokite informacijos internete, atsiliepimuose bei klauskite konsultantų, kurie gerai išmano apie vidaus duris. Žinoma, vidaus durų kaina priklauso ir nuo medžiagos, ar ji dirbtinė ar natūrali. Jei natūrali, tai savaime aišku, kad bus iš tikro medžio, o ne imitacija, tad reikės plačiau praverti piniginę, bet tai nereiškia, kad dirbtinės imitacijos durys yra prastesnės. Bet jei norimą pasirinkti išskirtinės apdailos duris yra siūloma rinkoje rinktis raudonmedį bei buką fanerą.

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į šalį iš kurios atkeliavusios durys. Tarkime, jei durys iš Rusijos, tai jos bus pigesnės, vien dėl to, kad šalis yra miškinga. Joje daug pušų, beržų, tad medžiagų pirkimas durims nėra brangus. Tad jei norite masyvo vidaus durų, rinkitės tas, kurios yra iš to krašto, kuris yra miškingas. Tada tikrai žinosite, kad medis natūralus, o ir kaina bus prieinamesnė.

Kur geriau netaupyti perkant vidaus duris?

Geriausia, kad pinigų netaupytumėte įrengimui, kadangi ir nuo to priklauso kaip stovės, durys. Ar jos bus sandariai įmontuotos, nes jei ne, teks vėliau investuoti į geresnį įdėjimą. Taip pat perkant faneruotas duris, įsitikinkite, jog pluoštas yra storas, nes per plona medžiaga gali greitai braižytis, įtrūkti, o ir greičiau susigeria drėgmė. Galiausiai reikia stebėti ir pačius vyrius, rinktis kokybiškus ir gerai žinomų gamintojų, nes ir tokia smulkmena gali vėliau prašyti didesnių investicijų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *