Lauko baldai: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Lauko baldai yra nepamainomas terasos, balkono ar kitos lauko erdvės atributas. Norint užtikrinti ilgaamžiškumą ir komfortą ilgus metus, būtina pasirinkti lauko sąlygoms pritaikytus baldus ir tinkamai juos prižiūrėti.

Patarimai renkantis

Pateikiame keletą patarimų, kurie pravers ieškant geriausio varianto:

  • Rinkitės kokybiškas medžiagas. Ekspertų rekomenduojami lauko baldai yra pagaminti iš patvarių medžiagų (pavyzdžiui impregnuotos ąžuolo, kedro medienos, aliuminio ar kitų drėgmei bei permainingoms oro sąlygoms atsparių medžiagų). Šios medžiagos yra tvirtos ir gali atlaikyti saulės spindulių, lietaus, šalčio ir karščio poveikį, kuris neišvengiamas baldus laikant lauke.
  • Atsižvelkite į patogumą. Renkantis lauko baldus svarbiausia yra patogumas. Ieškokite baldų su gausiomis pagalvėlėmis ir ergonomiškais modeliais, kurie užtikrintų tinkamą atramą ilsintis ar pietaujant lauke. Prieš pirkdami baldus išbandykite juos patys, kad įsitikintumėte, jog jie atitinka jūsų komforto standartus.
  • Pagalvokite apie funkcionalumą. Apsvarstykite, kaip planuojate naudoti lauko erdvę, ir rinkitės jūsų poreikius atitinkančius baldus. Jei mėgstate rengti pobūvius lauke, rinkitės valgomojo komplektus arba sekcines sofas su daug sėdimų vietų. Jei norite intymesnės aplinkos, apsvarstykite jaukius poilsio krėslus arba hamakus, skirtus atsipalaidavimui.
  • Pasirūpinkite baldų apsauga. Investuokite į apsauginius užvalkalus arba saugojimo sprendimus, kad nenaudojami lauko baldai būtų apsaugoti nuo atšiaurių oro sąlygų. Uždengus baldus galima prailginti jų tarnavimo laiką ir išvengti saulės, lietaus ir sniego daromos žalos.
  • Valymas ir priežiūra. Pasirūpinkite, kad jūsų lauko baldai atrodytų kuo geriau. Saugokite juos nuo pažeidimų, o nešvarumus nuvalykite su švelniu muilu ir vandeniu. Jei renkatės medinius lauko baldus, reguliariai padenkite juos apsaugine danga, kuri suteiks apsaugą nuo drėgmės ir ilgiau išsaugos natūralios medienos grožį. Kartas nuo karto apžiūrėkite baldus ir patikrinkite, ar nėra nusidėvėjimo požymių, pavyzdžiui, pelėsio, rūdžių ar spalvos išblukimo. Pastebėję pakitimus, perdažykite baldą, atnaujinkite paviršių arba pakeiskite susidėvėjusias dalis, kad išvengtumėte tolesnės žalos.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, kaip pasirinkti ir prižiūrėti lauko baldus, galite sukurti funkcionalią, patogią ir vizualiai patrauklią lauko erdvę, kuri ilgus metus džiugins Jus ir Jūsų svečius. Baldai internetu leis tai padaryti pigiau – išsirinkite ir užsakykite lauko ir vidaus baldus patraukliomis kainomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *