Paskola būstui remontuoti – optimalus sprendimas taupantiems

paskola būsto remontuiGalvojate apie būsto remontą, tačiau svajonių projektui trūksta pinigų? Optimalus sprendimas – lanksti paskola būsto remontui. Tai greitas ir patogus sprendimas, atitinkantis individualius poreikius. Paskola suteikiama tiek naujo būsto įrengimui, tiek atnaujinimo darbams. Svarbiausia – susidaryti racionalų darbų planą, numatyti išlaidas ir bendradarbiauti su patikimu kredito teikėju.

Įvertinkite riziką

Visais atvejais paskola yra tam tikra rizika, todėl neskubėkite priimti sprendimo. Pagalvokite, ar iš tiesų galėsite atiduoti pasiskolintus pinigus. Beje, šiuo atveju reikia skirti laiko apskaičiavimams. Susėskite ir paskaičiuokite, kokias pajamas gauna jūsų šeima, kiek pinigų turite išleisti kas mėnesį, pvz., atsidedate vaikų mokslui, atostogoms ir pan., kiek išleidžiate būtiniems buities pirkiniams, t. y. maistui, drabužiams ir pan., ir kiek galite atsidėti taupymui. Būtent ši suma gali būti skirta paskolos grąžinimui. Dar vienas metodas – pasinaudoti preliminaria paskolos skaičiuokle, kad sužinotumėte, kokio dydžio paskolą turėtumėte mokėti kiekvieną mėnesį. Pabandykite šią sumą atsidėti ir pasižiūrėkite, ar jūsų šeimos buitis nenukenčia.

Planuokite remonto darbus

Planuodami remonto darbus ir išlaidas, apskaičiuokite, kiek pinigų reikės ne tik remonto medžiagoms, bet ir darbui. Jei samdysite darbuotojus, tai reikalaus kiek didesnių investicijų. Iš kitos pusės, būsite tikri kokybe. Praktika rodo, kad daugelis lietuvių remonto darbus nusprendžia atlikti savarankiškai, kad sutaupytų. Deja, kartais toks sprendimas pareikalauja dar didesnių išlaidų, nes be patirties atlikti darbai reikalauja perdarymo.

Kurdami remonto planus, išlikite objektyvūs – jei negalite sau leisti itin didelės paskolos, galbūt, reikėtų imtis mažesnių planų? Pvz., atnaujinti ne visą butą, o tik virtuvę ir miegamąjį? Jei nenorite remontuoti kelis kartus, šiuos planus atsidėkite vėlesniam laikui, kol sutaupysite reikiamą sumą pinigų arba sutaupysite tiek, kad galėtumėte paimti mažesnio dydžio paskolą. Visais atvejais išlikite racionalūs – skubotai priimti sprendimai gali tapti sunkia finansine našta. Jei abejojate, pasikalbėkite su kredito unijų darbuotojais, kurie padės racionaliai įvertinti jūsų galimybes ir pasiūlys optimaliausią paskolos sprendimą.

Išsirinkite kredito uniją

Paskutinis etapas – surasti patikimą kredito teikėją, kuris pasiūlys lanksčias ir jūsų lūkesčius atitinkančias paskolos sąlygas. Pasikalbėkite bent su keliomis kredito įstaigomis, kad įvertintumėte jų pasiūlymus. Primename, kad atskiros bendrovės gali kelti skirtingus reikalavimus. Didžiausią dėmesį skirkite palūkanų dydžiui, paskolos suteikimo terminui ir pinigų grąžinimo sąlygoms.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *