Antklodės pasirinkimas ne toks ir sudėtingas, bet tai nereiškia, kad pakanka atmestinai pagriebti pirmą pasitaikiusį produktą. Tai veikiau reiškia, kad asortimentas – didelis ir vis gausinamas.
Dėl miego reikšmė nesiginčijama
Yra dalykų, apie kuriuos daug diskutuojama, netgi ginčijamasi dėl jų poreikio ir esmės. Ir yra dalykų, apie kuriuos irgi diskutuojama, bet sutariama be ginčų. Tai miegas. Visiems jo reikia ir visi šią tiesą supranta. Todėl nieko nuostabaus, kad žmonės patalynę renkasi atidžiai. Tačiau gausi pasiūla palengvina šį procesą. Hm, žvelgiant iš kitos pusės, kai prekių daugiau, tai pasirinkti sudėtingiau, bet visgi sutikite – jei pasiūlymai būtų skurdūs, kažin ar kalbėtume apie komfortišką nakties poilsį.
Asortimentas įvairiapusis ir dėl kainų, ir dėl įvairių patalynės modelių. Antklodės ne šiaip neprastos – jos nuostabios. O kuo daugiau gerų prekių, tuo pasirinkimas turiningesnis.
Neišsimiegojus – nemalonumai
Kodėl apskritai kreipiamas dėmesys į antklodes ir kitas su miegu susijusias prekes? Ogi todėl, kad neišsimiegojus kyla įvairių nemalonių situacijų. Ne tik prasta nuotaika ir nepagrįstas irzlumas, bet ir tokie incidentai kaip avarijos užmigus prie vairo. Niekam nelinkime, kad miego trūkumas taptų blogybių priežastimi. Svarbu, kad poilsis būtų kokybiškas ir kad į nemalonias situacijas nepakliūtumėte.
Nėra universalaus patarimo
Kad dieną pradėtumėte žvaliai, galima dalintis įvairiais patarimais, bet kiek konkrečiai miego reikia ar kokia gulėjimo poza patogiausia – kiekvieno asmeninis reikalas. Jeigu vienam žmogui patogu įsitaisyti ant kairio šono, tai dar nereiškia, kad ir visi kiti turėtų šitaip gulėti. Tad pamąstymų ir tiesų gausu, bet vieno universalaus patarimo nėra.
Kai trūksta miego, nesišypsoma?
Labai įdomi tema – posakiai, susiję su neišsimiegojimu. Jei koks kolega suirzęs, iš karto klausiama, gal jis neišsimiegojęs. Prasta nuotaika siejama ir su „išlipimu iš lovos ne ta koja“. Taigi, nors ir nėra universalaus patarimo, kaip geriausia pailsėti, visiškai aišku, kad miego trūkumas nieko gera nežada.
Miego trūkumą bandoma kompensuoti kava, bet ir tai primena išderintą rutiną. O gal laikotės nuomonės, kad poilsio stoką kompensuosite savaitgalį? Būtų neprošal padrybsoti iki pietų? Gydytojai tam nepritartų. O gal koks nors bičiulis yra pasakęs, kad jam pakanka pusaštuntos valandos miego, ir bandysite patys taikyti tokį režimą? Nenustebkite, jei paaiškės, kad jums pusaštuntos valandos – netinkama trukmė.
Paslaptinga būsena, jėgų atgavimas, relaksacija – keli apibūdinimai, susiję su nakties poilsiu. Trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, tad derėtų atkreipti dėmesį ir į kokybiškus patalus – kokybiškos antklodės yra pranašesnės už abejotinas. Lygiai tas pats galioja ir kalbant apie pagalves ar čiužinius.