Studentai skolinasi pinigus

vartojimo paskolaDirbantiems, ne tėvų išlaikomiems studentams taip pat dažnai reikalinga vartojimo paskola. Kam skolinasi studentai, kokiems poreikiams jiems labiausiai prireikia finansavimo?

Julija

Man paprastai paskola pasitarnauja tada, kai ima baigtis paprastoms vartojimo reikmėms skirti pinigai. Matote, taip gyvenu, kad dirbu puse etato, studijuoju. Tų pinigų tikrai labai mažai, todėl visada vasarą važiuoju papildomai padirbėti užsienyje. Laikas bėga greit, o pinigai išsileidžia dar greičiau. Ir kiekvieną balandžio mėnesį mintyse imu girdėti T. S. Elioto eilėraštį „April is the cruelest month…“, kadangi man iš tiesų žiaurumas žvelgia į akis. Tada vartojimo paskola išgelbėja, leidžia pasimaitinti normaliau, o ne kruopomis. Būnu jau viską išleidusi. Kai pasiskolinu, tai užtenka, be to, nusiperku ir bilietus kitai vasaros kelionei į užsienį, kur planuoju kažką dirbti. Žinau, kad ne aš viena taip gyvenu. Visgi, man smagu žinoti, kad galiu pati pasinaudoti vartojimo paskola, tačiau labai gaila tų, kurie sau neleidžia tokios prabangos. Matote, tam, kad būtų skiriama paskola, privalai turėti kažkokias pajamas. Kai kurie studentai nedirba, arba dirba kažką nelegaliai, daug mokosi, o pinigų jiems tikrai reikia toms pačioms gyvybinėms būklėms patenkinti, kaip ir visiems kitiems. Taigi, nieko keisto, kad paskui tokios susidaro situacijos, kai visi verkia, jog sunku pragyventi Lietuvoje. Jei būtų mano valia, vartojimo paskola būtų suteikiama kiekvienam. Kita vertus, ta vartojimo paskola turbūt paskui dingtų be žinios, niekas jos negrąžintų, ir mano verslas bankrutuotų.

Rimas

Man kartą vartojimo kreditai buvo naudingi, kai turėjau susimokėti už skolų perlaikymą. Šiaip esu geras studentas, o vartojimo paskola internetu niekada neatrodė kaip dalykas, kurio prireiks. Tačiau aš daug dirbu, pats save išsilaikau. Natūralu, kad kai būna taip, tai kažko arba daug ko tiesiog nespėji. Niekada nenorėjau, kad taip nutiktų, tačiau neišlaikiau iš antro karto kai kurių tiksliųjų mokslų egzaminų. Taigi, vartojimo paskola skaiciuokle man suskaičiavo sąlygas, kiek galiu pasiskolinti. Iš tiesų net nusistebėjau, nes visai nemažai galiu pasiskolinti – pasirodo, pakankamai uždirbu, kad ir vartojimo paskola SEB  banke, ir greitųjų kreditų teikimo bendrovių man būtų išduota. Tai su džiaugsmu dabar matau, kad mano skolos jau yra grąžinamos. Dabar ir dėl mokslo esu ramus, nes jau perlaikiau egzaminus, rezultatai geri. O dirbti galbūt teks mažiau, nes pradėsiu pagaliau programuoti už pinigus, tai yra gerai apmokamas darbas, ir aš galėsiu daug padaryti su juo to, galėsiu daugiau uždirbti per trumpą laiką, taigi, man liks laiko ir studijoms. Tikiuosi. O vartojimo kreditas greitai bus parduotas.

Rita

Man viską teko nuo pat pradžių pradėti vienai. Iš pradžių tėvai sakė, kad likčiau gimtame mieste. Paskui sutiko išleisti mokytis į Kauną ir sakė, kad kas mėnesį šiek tiek man sumokės. Galų gale, dabar, jau ne viena Danske banko vartojimo paskola paimta. Vasaromis važinėju į Ispaniją dirbti, tačiau šiaip man tai nėra labai lengva. Toks gyvenimas, kai tau niekas nepadeda, kai turi kapstytis pats, visada yra šiek tiek sunkesnis. Tačiau kitiems ir dar didesnė reikalinga vartojimo paskola Swedbank, kiti ir namus užstato. Aš esu tokioje gana vidutinėje padėtyje, ir man nėra labai blogai, tik sunku. Kita vertus, žinau, kad tokie žmonės, kaip aš, anksčiau suauga, dėl to daugiau pasiekia, išmoksta vertinti savo laiką ir visą gyvenimą gyventi prasmingiau.

Kreditai būsto remontui – protingiausias sprendimas, jei trūksta lėšų

kreditaiSakoma, kad namai yra mūsų tvirtovė, kitaip tariant, vieta, kurioje mes jaučiamės saugiausiai, jaukiausiai, į kurią visuomet malonu grįžti ir iš kurios kartais net nesinori išeiti. Tačiau, kad namai būtų tokia vieta kartais reikia įdėti nemažai darbo juos sutvarkant ir apstatant taip, kad jie atitiktų jų savininko skonį, kad būtent jam juose būtų malonu gyventi. Gali atrodyti, kad tai nėra labai sunki užduotis, nes svarbiausia, kad būstas būtų patogus, tačiau buto ar namo apdaila su kiekvienais metais sensta, o kartais tenka įsikraustyti į ne itin kokybiškai sutvarkytas patalpas, o juk kai lupasi tapetai ar dažai, pro stogą pradeda sunktis vanduo, o vonioje atsiranda pelėsis, namuose sėdėti pasidaro nebe taip malonu ir gera. Tokiu atveju ateina laikas namų remontui.

Kartais namų remontą nesunku atlikti ir patiems savininkams, pavyzdžiui, jei tereikia perdažyti kelis nedidelius plotus, tačiau kartais tenka keisti ir kelių kambarių tapetus, grindis, pertinkuoti ir perdažyti lubas, pakeisti plyteles vonios kambariuose ir virtuvėje, o toks remontas gali būti ne tik labai ilgas ir sudėtingas, bet ir brangus. Juk tokiu atveju sunku bus apsieiti be statybininkų pagalbos, teks pirkti daug naujų medžiagų. Tačiau, jei jūsų namams bergždžiai reikia remonto, o sąskaitoje švilpauja vėjai, nereikia nusiminti, nes jums gali padėti tokia paslauga kaip kreditai. Jei žmogaus pajamos yra pastovios, jis turi pastovų darbą legalioje firmoje, jam kreditai bus tikrai nesunkiai suteikiami. Nors remontai palyginus yra brangūs, tačiau jų kainos tikrai negalima lyginti su naujos mašinos ar naujo buto kaina, todėl paprastai remontams užtenka ir terminuotų kreditų, kurių suma neviršija keliasdešimties tūkstančių litų, o grąžinimo terminas – dešimties metų. Tokie kreditai yra išduodami beveik visuose komerciniuose bankuose, kartais tokias paslaugas gali suteikti ir greitieji kreditai, todėl kiekvienas gali pasirinkti sau patogų pinigų skolinimosi variantą. Taigi, geriau nelaukti dar keletą metų taupant pinigus, o pasiimti kreditą, kuris padės jums išpildyti jūsų svajones ir vėl tvarkingai bei patogiai gyventi.