Studentai skolinasi pinigus

vartojimo paskolaDirbantiems, ne tėvų išlaikomiems studentams taip pat dažnai reikalinga vartojimo paskola. Kam skolinasi studentai, kokiems poreikiams jiems labiausiai prireikia finansavimo?

Julija

Man paprastai paskola pasitarnauja tada, kai ima baigtis paprastoms vartojimo reikmėms skirti pinigai. Matote, taip gyvenu, kad dirbu puse etato, studijuoju. Tų pinigų tikrai labai mažai, todėl visada vasarą važiuoju papildomai padirbėti užsienyje. Laikas bėga greit, o pinigai išsileidžia dar greičiau. Ir kiekvieną balandžio mėnesį mintyse imu girdėti T. S. Elioto eilėraštį „April is the cruelest month…“, kadangi man iš tiesų žiaurumas žvelgia į akis. Tada vartojimo paskola išgelbėja, leidžia pasimaitinti normaliau, o ne kruopomis. Būnu jau viską išleidusi. Kai pasiskolinu, tai užtenka, be to, nusiperku ir bilietus kitai vasaros kelionei į užsienį, kur planuoju kažką dirbti. Žinau, kad ne aš viena taip gyvenu. Visgi, man smagu žinoti, kad galiu pati pasinaudoti vartojimo paskola, tačiau labai gaila tų, kurie sau neleidžia tokios prabangos. Matote, tam, kad būtų skiriama paskola, privalai turėti kažkokias pajamas. Kai kurie studentai nedirba, arba dirba kažką nelegaliai, daug mokosi, o pinigų jiems tikrai reikia toms pačioms gyvybinėms būklėms patenkinti, kaip ir visiems kitiems. Taigi, nieko keisto, kad paskui tokios susidaro situacijos, kai visi verkia, jog sunku pragyventi Lietuvoje. Jei būtų mano valia, vartojimo paskola būtų suteikiama kiekvienam. Kita vertus, ta vartojimo paskola turbūt paskui dingtų be žinios, niekas jos negrąžintų, ir mano verslas bankrutuotų.

Rimas

Man kartą vartojimo kreditai buvo naudingi, kai turėjau susimokėti už skolų perlaikymą. Šiaip esu geras studentas, o vartojimo paskola internetu niekada neatrodė kaip dalykas, kurio prireiks. Tačiau aš daug dirbu, pats save išsilaikau. Natūralu, kad kai būna taip, tai kažko arba daug ko tiesiog nespėji. Niekada nenorėjau, kad taip nutiktų, tačiau neišlaikiau iš antro karto kai kurių tiksliųjų mokslų egzaminų. Taigi, vartojimo paskola skaiciuokle man suskaičiavo sąlygas, kiek galiu pasiskolinti. Iš tiesų net nusistebėjau, nes visai nemažai galiu pasiskolinti – pasirodo, pakankamai uždirbu, kad ir vartojimo paskola SEB  banke, ir greitųjų kreditų teikimo bendrovių man būtų išduota. Tai su džiaugsmu dabar matau, kad mano skolos jau yra grąžinamos. Dabar ir dėl mokslo esu ramus, nes jau perlaikiau egzaminus, rezultatai geri. O dirbti galbūt teks mažiau, nes pradėsiu pagaliau programuoti už pinigus, tai yra gerai apmokamas darbas, ir aš galėsiu daug padaryti su juo to, galėsiu daugiau uždirbti per trumpą laiką, taigi, man liks laiko ir studijoms. Tikiuosi. O vartojimo kreditas greitai bus parduotas.

Rita

Man viską teko nuo pat pradžių pradėti vienai. Iš pradžių tėvai sakė, kad likčiau gimtame mieste. Paskui sutiko išleisti mokytis į Kauną ir sakė, kad kas mėnesį šiek tiek man sumokės. Galų gale, dabar, jau ne viena Danske banko vartojimo paskola paimta. Vasaromis važinėju į Ispaniją dirbti, tačiau šiaip man tai nėra labai lengva. Toks gyvenimas, kai tau niekas nepadeda, kai turi kapstytis pats, visada yra šiek tiek sunkesnis. Tačiau kitiems ir dar didesnė reikalinga vartojimo paskola Swedbank, kiti ir namus užstato. Aš esu tokioje gana vidutinėje padėtyje, ir man nėra labai blogai, tik sunku. Kita vertus, žinau, kad tokie žmonės, kaip aš, anksčiau suauga, dėl to daugiau pasiekia, išmoksta vertinti savo laiką ir visą gyvenimą gyventi prasmingiau.