Minimalistinis interjeras

minimalistinis interjerasNauji butai Vilniuje parduodami visiškai tušti – be baldų, tad kiekvienas gali susikurti tokį namų interjerą, koks labiausiai tenkina jo poreikius. Šiuo atveju norėtume aptarti minimalistinį namų stilių, kuris XXI amžiaus pradžioje tapo itin populiarus. Minimalistinis namų interjeras kilo iš japoniško stiliaus, kurio pagrindinis principas: „Mažiau yra daugiau“. Kuo paprasčiau įkursite savo namus, tuo elegantiškesniais džiaugtis galėsite.

Minimalistinis namų stilius pasižymi tuo, jog jame nerasite nieko, kas nebūtų praktiškai panaudojama: jei tai yra kambaryje, reiškia, daiktas turi konkrečią funkciją ir šiuo atveju pastaroji tikrai ne estetinė. Jokio dekoro, jokių puošnių detalių – vienspalvės sienos, keli baldai ir dažniausiai medinės grindys. Būtent toks stilius namuose padeda išlaikyti švarą. Dulkės nesikaupia, išvalyti net ir mažiausius tarpus labai paprasta.

Visgi, minimalistinis stilius gali pasirodyti kiek skurdokas, lyg vienuolio celė, tad tam tikri stilistiniai sprendimai padės sukurti stilingus namus. Rekomenduojama rinktis kuo ryškesnius baldus, net raštuotus, kurie sukurs savitą interjerą namuose. Tačiau daugelis siekdamas minimalistinio stiliaus pasirenka baltos spalvos baldus, net sienas, grindis ir lubas, kadangi tai padeda sukurti švarumo įspūdį. Nepaisant to nepamirškite, kad ir prižiūrėti tokį šviesų kambarį bus kur kas sunkiau. Baltas interjeras geba perteikti įmantriausius spalvos lūžius, išryškėja baldai. Vis dėlto, geriausia yra pastelinių spalvų dekoras bei tamsesni baldai, kurie tarpusavyje suderins bendrą visumą.

Minimalistinis interjeras kuriamas dažant, o ne tapetuojant sienas. Pastarasis variantas kur kas labiau tinka tradiciniam interjerui. Orientuojantis į minimalizmą sienos dažniausiai nepuošiamos: nuotraukos, paveikslai ir lentynos dažniausiai apsunkina kambarį sumažiną erdvę. Žinoma, jei kambaryje vyrauja viena spalva, kad ir minėta balta, tokiu atveju vienas paveikslas, kuris spalvomis ir stilistiškai derės prie bendro namų interjero – nepakenks. Pastaruoju metu nauji butai Vilniuje dažnai dažomi šviesiomis (balta, pastelinė) spalvomis, – tai atspindi naujakurių orientaciją į minimalistinį interjero tipą.

Grindys rekomenduojamos medinės. Būtent tokios dažniausiai padeda išryškinti minimalistinį stilių. Rekomenduojama nedėti kilimo.

Kiekvienas kambaryje esantis daiktas turi būti paprastas, tikslus ir aiškus. Kitaip tariant: jei gėlių vazonėlis, tai stiklinis, o ne medžiaginis, jei dubuo sausainiams, tai plastmasinis, o ne medinis ar pintas iš šiaudų. Apskritai, kuo mažiau tokių smulkmenų, kurios apsunkiną kambarį, kaupia dulkes, tam tikra prasme, net trukdo mąstyti.

Minimalistinis namų interjeras moderniame pasaulyje dažniausiai pasirenkamas dėl mažos butų kvadratūros. Kadangi jų kaina priimtinesnė – daugelis gyventojų įsigiję tokio pobūdžio butuką stengiasi suteikti kuo daugiau erdvės. Minimalistinis stilius – geriausias pasirinkimas vizualiai padidinti būsto erdvę. Interjero dizaine šis stilius lydimas ir tinkamai parinktų šviestuvų, kurie gali formuoti kambarį, jo formą. Būtent todėl pastariesiems reikia skirti kuo didesnį dėmesį. Šviestuvų spalvas taip pat derinkite su kambaryje esančiais baldais.

Minimalistinis interjeras – vienas iš pigesnių būdų susikurti funkcionalų ir tuo pačiu jaukų namų interjerą. Svarbiausia, dar prieš pradedant pirkti daiktus bei priemones, skirtas sienų, lubų ir grindų dekoravimui – apgalvokite, kokios spalvos kambaryje dominuos, kokio tipo patalpos norite. Svarbiausia yra turėti konkrečią viziją.

Kaip pasirinkti naują gyvenamą vietą?

nauji butai VilniujeKiekvienas svajojame apie tobulus namus, kuriuose galėtume kūrenti savo šeimos židinį ir jaustis saugūs bei laimingi. Jei finansai ir kitos galimybės pagaliau leidžia susikurti svajonių namus – nauji butai Vilniuje laukia jūsų išskėstomis rankomis. Įvairūs pasiūlymai egzistuoja nuo kiek pigesnių dėl mažesnio gyvenamojo ploto iki gana didelių prieinami daugeliui, kadangi pradinė investicija mažai mokant už komunalinius gyvenimo metu – gana greitai atsiperka.

Nauji butai Vilniuje turi gana platų pasirinkimą, kuris gali padėti kiekvienam surasti konkrečiai jam labiausiai tinkantį variantą. Žinoma, kuomet pasirinkimų jūra yra tokia plati, kartais gali būti sunku rasti konkrečiai Jums labiausiai tinkantį variantą. Pateikdami gaires tikime, jog nurodymai padės suvokti, kaip reikia ieškoti gyvenamosios vietos.

  • Pirmoje vietoje, žinoma, yra kaina. Kiek galite skirti pinigų gyvenamosios vietos pirkimui? Jei esate nusistatęs logišką sumą – garantuojame, kad pasiūlymas atsiras. Žinoma, pastarasis gali kiek koreguotis priklausomai nuo buto ploto ir rajono. Galbūt geriau papildomai pataupyti ir rasti tinkamesnį pasirinkimą?
  • Būtinai įvertinkite komunalinius mokesčius. Šiais laikais nauji butai Vilniuje beveik visą laiką pateikia energijos suvartojimo ir kitus daviklius, kurie gali padėti apsispręsti, ar buto išlaikymas nebus brangus. Geriausia klasė A+++, prasčiausia siekia net F. Geriau kartą kiek daugiau investuoti, tačiau įsigyti butą su itin gera šildymo sistema, kuri Jums gali padėti sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos galėtumėte sumokėti sąskaitoms.
  • Įvertinkite ir savo buto, kurio norite, geografinę padėtį. Ar čia yra parduotuvių, galbūt Jums reikalingų salonų ar kitų paslaugas siūlančių vietų. Jei ieškote buto centre geriausia pasirinkti tokį, kurio langai į vidinį kiemą. Savaitgalio naktimis, kitu atveju, gali tekti girdėti didelį triukšmą, kuris trukdys miegoti.
  • Atkreipkite dėmesį, kada daugiabutis buvo statytas. Kuo arčiau gyvenamųjų metų, tuo didesnė tikimybė, kad greitu metu jis nelaukia rekonstrukcijos. Juk jei reikės perdažyti laiptinę ar panašiai, visi mokesčiai dalinami iš buto gyventojų ir nesvarbu, kada Jūs atsikraustėte į namą.

Nauji butai Vilniuje laukia savo šeimininkų, kurie atiduos visas savo jėgas, kad sukurtų jaukumą ir šilumą namuose. Juk visur gerai, tačiau namuose yra geriausia.