Butų nuoma – pirmas kartas. Kaip nesuklysti?

butų nuomaPirmą kartą nuomojantis būstą turbūt iškils labai daug klausimų. Tik tie, kurie jau ne kartą nuomavosi puikiai žino, kas gali padėti pasiekti puikų rezultatą ir kas gali užtikrinti, kad Jūsų pasirinktas butas visapusiškai patenkins poreikius.

Šiuo metu būstų pasirinkimas tikrai labai platus. O ir nuomos galimybės atviros. Butų nuoma turi būti tokia pat atsakinga kaip ir pirkimas. Tik tai gali garantuoti, kad rasite tai kas užtikrins,kad radote geriausią pasirinkimą iš visų.

Butų nuoma bus paprastesnė jeigu pasinaudosite žemiau mūsų išskirtais patarimais.

  1. Pirmiausia siūlome susipažinti ne tik su nuomos kaina, tačiau tuo pačiu ir kitais kriterijais, kaip kad komunaliniai mokesčiai, kurie skirtinguose būstuose ilgai labai varijuoti. Natūralu, kad atnaujintame bute šildymas bus pigesnis. Kai tuo tarpu senos statybos butuose jis gali būti labai brangus. Kiek esate pasiruošęs mokėti.
  2. Taip pat siūlome susipažinti su kaimynais, kurie gali nulemti sėkmingą gyvenimą bute. Nuo vyresnio amžiaus asmenų iki studentų, kurie dažniausiai mėgsta aktyviai leisti laiką.
  3. Lokalizacija yra vienas svarbiausių kriterijų norint būti tikru, kad Jūsų pasirinktas butas visapusiškai patenkins Jūsų poreikius. Siūlome rinktis tokius namus, kurie kuo arčiau Jūsų darbo arba mokymosi įstaigos. Tai leis sutaupyti labai daug laiko.
  4. Žinoma, verta susipažinti su pabandyti geriau suprasti šeimininkus. Tik atrodo, kad jie nėra svarbus kriterijus, kadangi teks mažai su jais bendrauti. Tačiau būtent jie gali nulemti su kokia gyvenimo kokybe teks susitaikyti. Rinkitės tokius, kurie nelis į jūsų gyvenimą.
  5. Būtinai pasirašykite sutartį ir išsiaiškinkite visas sąlygas, kurios gali nulemti, ar gyvenimas bute patenkins Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, kas sumokės, jeigu suges skalbimo mašina. Tai smulkmena tik tokiu atveju, jeigu ji veikia. Tačiau nuomojantis ilgą laiko tarpą problemų tikrai iškils ir labai gerai kai iš anksto žinoma, kas tas problemas spręs.

Butų nuoma apima labai daug detalių. Kuo detaliau jas visas žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad pasirinkta laikina gyvenamoji vieta visapusiškai patenkins Jūsų poreikius. Juk svarbiausia susirasti namus, kuriuose tiesiog gera gyventi.

 

Kaip pasirinkti naują gyvenamą vietą?

nauji butai VilniujeKiekvienas svajojame apie tobulus namus, kuriuose galėtume kūrenti savo šeimos židinį ir jaustis saugūs bei laimingi. Jei finansai ir kitos galimybės pagaliau leidžia susikurti svajonių namus – nauji butai Vilniuje laukia jūsų išskėstomis rankomis. Įvairūs pasiūlymai egzistuoja nuo kiek pigesnių dėl mažesnio gyvenamojo ploto iki gana didelių prieinami daugeliui, kadangi pradinė investicija mažai mokant už komunalinius gyvenimo metu – gana greitai atsiperka.

Nauji butai Vilniuje turi gana platų pasirinkimą, kuris gali padėti kiekvienam surasti konkrečiai jam labiausiai tinkantį variantą. Žinoma, kuomet pasirinkimų jūra yra tokia plati, kartais gali būti sunku rasti konkrečiai Jums labiausiai tinkantį variantą. Pateikdami gaires tikime, jog nurodymai padės suvokti, kaip reikia ieškoti gyvenamosios vietos.

  • Pirmoje vietoje, žinoma, yra kaina. Kiek galite skirti pinigų gyvenamosios vietos pirkimui? Jei esate nusistatęs logišką sumą – garantuojame, kad pasiūlymas atsiras. Žinoma, pastarasis gali kiek koreguotis priklausomai nuo buto ploto ir rajono. Galbūt geriau papildomai pataupyti ir rasti tinkamesnį pasirinkimą?
  • Būtinai įvertinkite komunalinius mokesčius. Šiais laikais nauji butai Vilniuje beveik visą laiką pateikia energijos suvartojimo ir kitus daviklius, kurie gali padėti apsispręsti, ar buto išlaikymas nebus brangus. Geriausia klasė A+++, prasčiausia siekia net F. Geriau kartą kiek daugiau investuoti, tačiau įsigyti butą su itin gera šildymo sistema, kuri Jums gali padėti sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos galėtumėte sumokėti sąskaitoms.
  • Įvertinkite ir savo buto, kurio norite, geografinę padėtį. Ar čia yra parduotuvių, galbūt Jums reikalingų salonų ar kitų paslaugas siūlančių vietų. Jei ieškote buto centre geriausia pasirinkti tokį, kurio langai į vidinį kiemą. Savaitgalio naktimis, kitu atveju, gali tekti girdėti didelį triukšmą, kuris trukdys miegoti.
  • Atkreipkite dėmesį, kada daugiabutis buvo statytas. Kuo arčiau gyvenamųjų metų, tuo didesnė tikimybė, kad greitu metu jis nelaukia rekonstrukcijos. Juk jei reikės perdažyti laiptinę ar panašiai, visi mokesčiai dalinami iš buto gyventojų ir nesvarbu, kada Jūs atsikraustėte į namą.

Nauji butai Vilniuje laukia savo šeimininkų, kurie atiduos visas savo jėgas, kad sukurtų jaukumą ir šilumą namuose. Juk visur gerai, tačiau namuose yra geriausia.