Pagal ką rinktis vandens siurblį?

Jeigu svarstote apie namo statybas arba atskiro vandens siurblio įsigijimą, tikriausiai rūpi kriterijai, kurie padėtų pasirinkti tinkamiausią variantą. Deja, vieno tinkamo atsakymo į šį klausimą tikrai nėra. Vieno kriterijaus, pagal kurį pavyks išsirinkti patį optimaliausią variantą, taip pat negalima sugalvoti. Geriausia yra vadovautis tam tikrais, orientacinio pobūdžio punktais, kurių kiekvienas vis padės susiaurinti paieškos ratą. Štai tie punktai.

Siurblio tipas

Atsidarius bet kurios internetinės parduotuvės, kurioje yra vandens siurblių, prekių katalogą, galite matyti skirtingus siurblių tipus. Paprasčiausia siurblius skirstyti pagal jų paskirtį:

  • Vandeniui
  • Purvui/nuotekoms
  • Drenažui
  • Gręžiniui (giluminiai)

Toliau seka skirstymas pagal jų montavimo tipą

  • Paviršiniai (dar vadinami sauso montavimo)
  • Pusiau panardinami
  • Panardinami

Galiausiai turime jų jėgainių tipus:

  • Benzininiai
  • Dyzeliniai
  • Elektriniai

Kiekvienoje paskirties srityje yra siurblių su skirtingais montavimo tipais bei varomu skirtingu kuru arba elektros energija. Pagal savo poreikius ir norus jau galite nemenkai susiaurinti paiešką.

Poreikis galiai

Poreikis galiai apibrėžia pagrindinį siurblio pasirinkimo žingsnį. Jeigu renkatės siurblį gręžiniui (šuliniui), tai jo sukuriamas spaudimas (keliamoji galia) turi atitikti šulinio gylį, o našumas (maksimalus debitas), patenkinti visų namo įtaisų poreikius. Kiti siurbliai taip pat turi parametrus, kuriuos reikia įvertinti.

Biudžetas

Biudžeto ir kainos klausimais, kada perkate vandens siurblius, rekomenduojame išlikti lankstiems. Jeigu būsite nusistatę labai aiškias kainos „lubas“, galite neįsigyti to sprendimo, kuris jums tinka labiausiai. Jeigu būsite nusistatę per didelį biudžetą, permokėsite ir nusipirksite tai, kas yra pernelyg galinga ir ne optimalu. Išlikite lankstūs.

Protingiausias sprendimas

Viskas, kas susiję su vandens sistema buityje ar pramonėje yra ganėtinai specializuota ir sudėtinga. Ypač vandens siurblių klausimais nereikėtų per daug improvizuoti ir geriau rinktis laiko patikrintus sprendimus ir specialistų žinias. Prekybos vietose, pvz., Technobaltic – pasitikslinkite ir užduokite klausimus specialistams. Vietoje to, kad patys klaidžiotumėte prekių jūroje, užduokite tuos pačius klausimus pardavėjams ir jie greičiau bei maksimaliai tiksliai parekomenduos produktus iš savo katalogų.

Vandens siurbliai – pagalba ūkininkams

Turbūt daugiau ar mažiau jau teko girdėti apie vandens siurblius, kurie padeda palaistyti didelį plotą. Nepriklausomai ar jame auga daržovės, vaiskrūmiai ar grūdai – pasirinkę labiausiai jums tinkamą laistymo stiprumą jūs galite labai paprastai pamaitinti didelį žemės plotą. Aišku, vandens siurbliai mėgiami ne tik stambių ūkininkų, tačiau tuo pačiu metu ir paprastų žmonių, kurie turi nemažą sodą ir nori, kad net ir kaitriausiomis dienomis jis būtų gaivus ir žalias. Tokiu atveju ir jūs turėtumėte pasirinkti šią labai patogią ir gana pigią laistymo alternatyvą.

Taupykite ten, kur tiesiog negalime netaupyti

Vandens siurbliai padeda sutaupyti nemažas pinigų sumas, kurias tikrai galėtume išleisti kur nors kitur nei mokant komunalines sąskaitas. Šiuo atveju kalbame apie vandens išlaidas, kurios tikrai yra gana nemažos, ypač jei esate linkę vandens apskritai netaupyti. Turbūt ne per drąsu būtų vandenį skirsti pagal tai, kam jis yra naudojamas. Žinoma, patys norite gerti tik kokybišką vandenį, kuris savyje neturėtų jokių ligų. Tačiau dažniausiai daržams pasirenkame kiek paprastesnį. Deja ne visada vandentiekio sistema veikia taip paprastai, tačiau vandens siurbliai gana greitai tokio pobūdžio problemas išsprendžia. Tinkamai juo naudojantis vandenį galima suskirstyti į dvi dalis. Iš krano gersite vandentiekio vandenį, kurio visos normos yra patvirtintos specialistų, na o laistysite gruntiniu vandeniu, kuris yra kur kas pigesnis.

Įsigykite vandens siurblius pigiau

Pirkti vandens siurblius internetu, kaip ir bet kokią kitą produkciją, yra kur kas pigiau. O jei dar sutiksite nuolaidą – pavyks vienu šūviu nušauti du finansinius zuikius: ir daiktą įsigysite pigiau, ir paskui už vandens paslaugas mokėsite kur kas mažiau. Vandens siurbliai veikia gana tyliai, tad nebijokite, kad pastarieji jums trukdys mėgautis karštą vasaros diena gulint hamake. Svarbiausia, kad ekonomiškumas puikiai derinamas su patogumu. Vandens siurbliai veikia labai paprastai ir tikrai neišnaudoja daug elektros energijos, kadangi visi procesai pasiskirsto po lygiai, tad įjungimas nėra labai staigus ir brangus.