Gražus kūnas be jokių dietų? Ar taip būna?

sporto prekėsBeveik kiekvieną kartą, atsivertus žurnalą moterims, galima rasti skiltį apie tai, kaip greitai ir paprastai atsikratyti papildomų kilogramų, kurioje nieko bendro su mityba neturintys, žurnalistai dalijasi neva efektyviais patarimais ir stebuklingomis dietomis. Deja, visos dietos dažniausiai baigiasi taip pat: naktiniu šaldytuvo taranavimu ir sugrįžusiais kilogramais.  Tad natūraliai kyla klausimas ar galima turėti gražų dieta be jokių alinančių dietų?

Tikrai taip ir jokios didelės paslapties, kaip tai padaryti, nėra. Būtina derinti mitybą, sportą ir maisto papidus. Mitybos derinimas nėra dieta, priešingai, sveikai maitinantis, iš maisto produktų gaunama didžioji dalis visų organizmui reikalingų maisto papildų ir vitaminų. Labai susireguliuoti savo mitybą ir atsisakyti tokių nereikalingų produktų, kaip greitas maistas, miltiniai produktai, saldumynai ir t.t. tiesa, jei viršsvoris yra gana didelis, iš pradžių suvartojamą maisto kiekį reikia sumažinti. Internete gausu skaičiuoklių, kurios padės tiksliai paskaičiuoti, kiek per dieną privalote suvartoti kalorijų. Visgi, norint pasiekti geriausius rezultatus, būtina nepamiršti ir fizinio aktyvumo.

Pats paprasčiausias būdas pradėti sportuoti – užsirašyti į sporto salę, tačiau tokia veikla tikrai ne kiekvienam prie širdies, todėl geri norai gali tapti savotiška kančia. Tad specialistai rekomenduoja žmonėms užsiiminėti tokia sporto šaka, kuri teikia malonumą – tai gali būti ir važinėjimas dviračiais, ir bėgimas, ir aerobika. Svarbu, kad tai, ką darote jums patiktų, nes tik tada galėsite būti tikri, kad po kelių savaičių treniruočių „nemesite“ sportinės veiklos. Tuo atveju, jei neturite daug laisvo laiko, pavyzdžiui neseniai tapote mama, praves tokios sporto prekės, kaip lankas, svareliai, šokdynė, jei namuose yra pakankamai vietos. Atminkite svarbu judėti. Pigios prekės sportui gyvena internete, ten rasite visko, ko reikia gražioms kūno linijoms.

Galiausiai pakalbėkime apie maisto papildus. Kiekvienas sportuojantis žmogus treniruotės metu praranda natrio, kalio ir kitų mikroelementų, kurie yra būtini gerai savijautai. Norit atkurti šį disbalansą, rekomenduojama naudoti maisto papildus. Priešingu atveju galite jausti nuovargį, mieguistumą, prasidėti migrena. Sveikas gyvenimo būdas neturi kelti nemalonių pojūčių, priešingai jis turi teikti malonumą.