Pastolių nuoma: galimybė patogiai statytis namus

pastolių nuomaJei statotės namus arba paprasčiausiai rekonstruojate bet kokio pobūdžio pastatą – turbūt teko susidurti su problema, kuomet nepavyksta patogiai pasiekti aukštai esančios vietos. Kad ir paprasčiausiai nusprendus perdažyti medinį namą. Aukštos kopėčios – alternatyva, tačiau dažniausiai labai nepatogi ir tai lemi, kad žmonės ignoruoja šio pobūdžio galimybę. Pastolių nuoma – puikus pasirinkimas, kuriuo pasinaudoti mes jums rekomenduojame, jei ieškote panašaus pobūdžio gyvenimą lengvinančios daikto.

Pastolių nuoma suteikia tokio pobūdžio galimybę, kaip daikto sumontavimas pagal individualius žmogaus poreikius. Jei, pavyzdžiui, norite keisti namo stogą ir jums reikalingi pastoliai turi būti labai aukšti, tokiu atveju kreipkitės į kompaniją ir ji pasistengs surasti jums individualius poreikius tenkinantį variantą.

Pastolių nuoma teikia savo paslaugas smulkiau skirstydama pagal tai, kokių tiksliai pastolių Jums reikia:

Moduliniai: jie pasižymi tiek aukštumu, tiek platumu. Pastarieji dažniausiai pasirenkami tuomet, kai reikia suremontuoti namą iš pagrindų. Paprasčiausiai dėl savo išsidėstymo tai labai funkcionalus pasirinkimas. Moduliniai pastoliai vertinami centimetrais, kurių kaina dažniausiai apibrėžiama valandai.

Fasadiniai: šie pastoliai dažniausiai pasirenkami tuomet, kad su jais labai patogu pasiekti net ir keistos konstrukcijos kampus. Būtent modernūs namai dažniausiai būna neįprastų formų ir jei reikia ką nors keisti – pastolių nuoma padeda viską padaryti kur kas paprasčiau ir efektyviau.

Ko nori kiekvienas asmuo, kuriam pastolių nuoma tampa reikalinga paslauga? Kad prietaisas būtų kokybiškas ir puikiai funkcionuotų. Šiuo atveju didelį dėmesį reikia kreipti į tvirtumą. Būtent aliuminiai pastoliai pasižymi tvirtumu ir tuo pačiu ilgaamžiškumu. Svarbiausia, kad jų konstrukcija kurta taip, kad žmogus galėtų labai laisvai vaikščioti, jaustis patogiai. Būtent todėl ieškodami kompanijos, kuris jums suteiktų nuomos pasiūlymą – rekomenduojame pasidomėti, kokią konkrečiai produkciją: kokios firmos ir kokios šalies gamybos – jums siūlo. Akivaizdžiai vokiška ir japoniška produkcija dar nieko nenuvylė, o daugeliu atveju kinietiškos visi vengia. Patogiausia ieškoti internete, kadangi būtent ten ir galima rasti daugiausią pasiūlymų už patraukliausią kainą.

Jei ir jums iškilo poreikis sutvarkyti savo namus – pastolių nuoma puikus pasirinkimas.

 

Kodėl populiarėja nuomojami pastoliai?

pastoliaiJau kuris laikas vis daugiau bendrovių, netgi užsiimančių statybomis bei apdailos darbais renkasi populiarėjančią paslaugą – pastolių nuoma. Ankščiau buvo įprasta, kad darbai atliekami su nuosava įranga, todėl pastoliai būdavo perkami. Tačiau šiandien dirbti gerokai patogiau su nuomojamai pastoliais.

Jeigu svarstote, ar verta išsinuomoti pastolius, reikėtų pagalvoti apie darbų biudžetą. Pagrindinė priežastis, dėl ko darbams pasirenkama pastolių nuoma – finansinės sąnaudos. Įsigyti pastolius kainuoja ne šimtą, o kartais ir ne tūkstantį eurų, todėl gerokai paprastesnis variantas – pastolių nuoma. Už nuomą sumokėsite gerokai mažiau ir galėsite naudotis Jums patogiu metu.

Kartais žmonės mano, jog pastoliai nuomojami tik trumpam laikui, tačiau iš tiesų nuoma užsiimančios bendrovės teikia pačias įvairiausias paslaugas. Tai reiškia, jog pastolius galite išsinuomoti ir visų darbų atlikimo laikui. Terminai priklauso nuo Jūsų poreikio ir susitarimo. Dažniausiai ilgesniam laikui nuomojami pastoliai gali būti suteikiami su šiokia tokia nuolaida.

Dar viena svarbi priežastis, skatinanti apsispręsti ir nuomoti pastolius – universalumas. Įsigijus pastolius turėsite galimybe naudotis konkrečia technika, tačiau jei pasirenkate pastolių nuomą – naudosite darbams pritaikytus pastolius. Įsigijus rinktumėtės kažką universalaus, kad vieni pastoliai galėtų būti pritaikomi įvairiems darbams, skirtingiems aukščiams ir pastatams. Tuo tarpu jei pastolius nuomojat, kiekvieniems darbams galite išsirinkti būtent tam pritaikytus pastolius. Darbai vyks patogiau ir paprasčiau.

Pastolių nuoma užsiimančios bendrovės pastebi, jog klientai džiaugiasi, kad Lietuvoje populiarėja nuomojami pastoliai. Dažniausiai tuo užsiimančios bendrovės turi savo nuolatinių klientų sąrašą. Nes darbuotojai supranta, jog nuomojami pastoliai yra kokybiški ir labai patvarūs. Greičiausiai patys norėdami įsigyti pastolius, rinktumėtės kažką ekonomiško ir paprasto. O štai nuoma užsiimančios bendrovės už priimtiną kainą gali pasiūlyti profesionalią, patvarią ir sertifikuotą įrangą.

Be to, užsisakius pastolius nuomai, Jums nebereikia jaudintis dėl pastolių priežiūros ir tvarkymo. Įmonė Jums išnuomoja patikrintus ir sutvarkytus pastolius, o Jūs pasinaudoję juos grąžinate. Nereikia galvoti nei apie pastolių valymą, nei apie atnaujinimą. O jei surasite patikimą ir ne pirmus metus dirbančią įmonę, greičiausiai Jums nereikės rūpintis net pačių pastolių logistika. Jums lieka tik patogiai ir kokybiškai atlikti darbus.