Nestandartinių baldų gamyba: ką siūlo ekspertai?

nestandartinių baldų gamybaIeškodami kokybiškų baldų, vertiname didžiųjų prekybos centrų pasiūlymus ir klausiame baldininkų rekomendacijų. Ekspertai sutinka, kad svarbiausias atrankos kriterijus – baldų kokybė. Jei domitės nestandartinių baldų gamyba, su baldininku aptarkite ne tik dizaino ir stiliaus subtilybes, bet ir medžiagas, kurios bus panaudotos gamyboje.

Kokybiški baldai džiugins savo praktiškumu ir ilgaamžiškumu. Tiesa, siekdami maksimalaus rezultato, neturime neigti ir dizaino bei funkcionalumo svarbos. Ekspertai primena, kad atskiroms gyvenamosioms erdvėms pritaikyti baldai skiriasi jiems keliamais reikalavimais, pvz., virtuvėje reikalingi funkcionalūs ir patogūs baldai, miegamajam – stilingos ir elegantiškos konstrukcijos, vaikų kambariui – saugūs ir tvirti baldai. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasikonsultuokite su baldininkais – nestandartinių baldų gamyba realizuos pačias novatoriškiausias jūsų idėjas ir padės sukurti pageidaujamo dizaino interjerą.

Ekspertai sutinka, kad vertinant baldų paklausą, negalima paneigti ir mados svarbos – besikeičiančios interjero dizaino idėjos, ragina nauju žvilgsniu įvertinti ir kasdien naudojamus baldus. Ilgą laiką didžiausią dėmesį skiriant praktikai, šiandien vis dažniau atsigręžiama į dizainą. Paprastai kalbant, pastarųjų metų interjere klesti jaukumas ir prabangos elementai. Gyventojai vertina subtilius baldininkų sprendimus ir stilingas detales. Baldų komplektai kuriami, įvertinus konkrečios gyvenamosios erdvės viziją. Nors didžiausias palankumas skiriamas natūraliems ir tvirtiems paviršiams, interjeras pagyvinamas ir minkštų audinių akcentais. Populiarumo nepraranda natūralios odos sofos ir minkšto audinio baldai. Gyvumo suteikia ir spalvingos minkštos pagalvėlės, dedamos ant kieto paviršiaus kėdžių ar dailios staltiesės, tiesiamos ant valgomojo ar svetainės stalų.

Atskiro dėmesio reikalauja spalvos. Ekspertai sutinka, kad spalviniai interjero sprendimai visų pirma parenkami, įvertinus būsto šeimininkų charakterį. Ramesni tonai rekomenduojami šilumą ir jaukumą mėgstantiems gyventojams, ryškesni – energingoms ir aktyvioms šeimoms. Vertinant bendras tendencijas, šiais metais didžiausio palankumo sulaukia pilka ir sodriai geltona spalvos. Nestandartinių baldų gamyba vis dažniau įgyvendinama tarpusavyje derinant kelis spalvinius tonus, pvz., didžiausias dėmesys skiriamas šviesiam tonui, o baldų akcentai kuriami ryškiomis spalvomis, pvz., mėlynais, žydrais ar žalsvais atspalviais.

Ieškodami optimaliausio sprendimo, nepamirškite, kad kurdami baldų projektus, turėtumėte stengtis išnaudoti visą gyvenamosios erdvės plotą. Jei yra galimybė, pagalvokite ir apie sienų lentynėles, pvz., virš patogios komodos galite pakabinti uždarą ar atvirą lentyną, kurioje galima patogiai susidėti knygas ar kitas mielas smulkmenas. Tiesa, kalbant apie lentynas, pastaraisiais metais didžiausio stilistų palankumo sulaukia didelės ir atviros erdvės.