„Protinga“ įranga moderniai virtuvei

lėtaeigėJeigu ką tik atsinaujinote savo virtuvę, ar įsikūrėtė naujame būste ir siekiate neatsilikti nuo šių laikų tendencijų visose įmanomose srityse, galite pabandyti savo virtuvei suteikti  modernumo aurą ir įsigyti šiuo metu karščiausių ir originaliausių virtuvės prietaisų ar tiesiog naudingos, laiko patikrintos ir gaminant itin praversiančios technikos. Pateikiame keletą įdomių idėjų Jūsų virtuvės inventoriui praturtinti.

Sviesto malūnėlis. Ryte niekas negali labiau sugadinti nuotaikos, kaip kietas sviestas, suplėšantis šviežią duonos riekelę. Šie pusryčių vargai jau praeity –  gudrūs dizaineriai sugalvojo kaip padaryti skubančių žmonių rytus malonesniais ir sukūrė sviesto malūnėlį – tai talpa, į kurią įdedamas norimo dydžio sviesto gabalėlis, o sukant sraigtelį iš kito talpos galo pasirodo mažyčiai sviesto siūleliai – štai ir visa paslaptis.

Lėtaeigė sulčiaspaudė. Kiti pasakys- sulčiaspaudė kaip sulčiaspaudė, ką tokio prideda tas vaizdingas žodis „lėtaeigė“? O prideda daug – būtent lėtaeigė sulčiaspaudė, kitaip nei tradicinė sulčių spaudimo įranga, gali spausti bet kokius – tiek kietus, tiek minkštus vaisius ir daržoves, neiššvaistydama nė šaukštelio vitaminų ar mineralų, o ir pačios sultys išeina be galo skaidrios ir be  putų.

Automatinis bulvių skustukas.  Įprastu bulvių skustuku nusiskusti kelias bulves –  ne bėda, tačiau jei tenka visai šeimai gaminti cepelinus – tikėkis skaudančių riešų. Jei norisi ne tik atsinaujinti virtuvę, bet ir palengvinti darbą joje, rekomenduojama įsigyti baterijomis maitinamą bulvių skustuką, kurio ašmenys automatiškai lups žievelę – jums tereikės sukti vaisių.

Aliejaus purkštukas. Tiems, kurie laikosi dietos, svarbu kiekvienas riebalų lašelis – net jei tai tik alyvuogių aliejus ant salotų. Galbūt pastebėjote parduotuvėse parduodamą aliejų, kurio kamštelis pritaikytas purkšti aliejų švelnia dulksna. Nebūtina brangiai pirkti šių vienkartinių buteliukų – įsigykite dailaus dizaino talpą su purškikliu, į kurią galėsite visados įsipilti savo aliejų.

Elektrinė krosnelė. Tai nėra joks ypatingas atradimas, tačiau jei norėdami pasišildyti maistą vis dar kankinatės su mikrobangų krosnele, kuri sušildo maistą netolygiai ir tam tikruose patiekaluose palieka nemalonią drėgmę, pagalvokite apie mažą elektrinę krosnelę. Joje maistas sušils tolygiai ir nuostabiai apskrus.