Kodėl perkraustymas į užsienį kainuoja brangiau?

perkraustymas į užsienįPerkraustymas į užsienį gali tapti rimtu iššūkiu pirmą kartą organizuojant persikėlimą iš vienos gyvenamosios vietos į kitą. Kitaip sakant, jei šį darbą paliekate paskutinei minutei, tikėtina, kad jis nepavyks tinkamai, mat keltis į užsienį yra gana sudėtingas dalykas. O ką jau kalbėti apie visų užgyventų daiktų pergabenimą.

Būtent todėl dauguma žmonių, kraustydamiesi į svečią šalį, renkasi profesionalias kraustytojų komandas, kurios pasirūpina visais reikalingais organizaciniais dalykais. Visgi, žmonėms kartais iškyla klausimų, kodėl perkraustymas į užsienį kainuoja brangiau nei daiktų pervežimas iš vieno Lietuvos miesto į kitą. Tam yra keli paprasti atsakymai.

  • Dokumentacija. Jei manote, kad persikraustyti nėra skirtumo kur, o kaina turėtų skirtis tik tuo, kiek daugiau ar mažiau reikia į sunkvežimį įpilti kuro, tai nėra visiškai tiesa. Iš tikrųjų vienu pagrindiniu dalyku  pervežant baldus ir kitus daiktus iš vienos šalies į kitą tampa įvairūs leidimai ir dokumentai. Perkraustymas negali vykti taip paprastai, kai kalbame apie skirtingas šalis. Dažniausiai kraustytojai turi pasirūpinti ne tik leidimais, licencijomis, galiojančiomis užsienyje, bet ir mokesčiais už kelius, įvažiavimus,  stovėjimus ir kitus dalykus.
  • Medžiagos. Profesionalios kraustymo įmonės žino, kad užsienyje ne visur keliai lygut lygutėliai, o  kuo toliau vežami daiktai, tuo didesnė rizika juos apgadinti ar prarasti. Todėl kai užsakomas perkraustymas į užsienį, profesionalūs darbuotojai naudoja specialiai tokioms užduotims skirtas medžiagas ir pakavimo priemones. Jos yra kokybiškesnės, tvirtesnės ir labiau pritaikytos tolimesniems kraustymams. Kadangi  jos naudojamos visiems daiktams, dažniausiai dėl to ir kraustymo kaina šiek tiek pakyla.
  • Darbuotojai. Kita paprasta priežastis, kodėl perkraustymas į užsienį gali kainuoti brangiau yra komandos dydis. Nuo Jūsų užsakymo priklauso, kiek komandos narių turės keliauti su Jūsų daiktais iki naujos Jūsų gyvenamosios vietos. Jei norite, kad daiktai naujuose namuose būtų ir išsirinkti, žmonių reikės daugiau, tuomet ir kaina didesnė. Tačiau net ir pasirinkus tik daiktų pervežimą,  kaina vis tiek didesnė nei daiktų gabenimo savoje šalyje, mat kelionėje vairuotojų reikia ne vieno. Tai užtikrina Jūsų daiktų saugumą ir operatyvų bei kokybišką pervežimą laiku.