Užuolaidos – ne tik interjero akcentas

uzuolaidos

Užuolaidos yra kone kiekvienų namų atributas. Jos vertinamos, jomis grožimasi, jos suteikia jaukumo. Tai interjero akcentas. Bet yra ir kitų (ne tik estetinių) funkcijų. Apie viską iš eilės… O pirmiausia reikėtų pateikti vieną rekomendaciją. Galvojantiems apie naujas užuolaidas labai tikslinga pasidomėti TavoSapnas.lt pasiūlymais.

Kodėl TavoSapnas.lt? Yra daug argumentų:

  1. Iš karto pristatytinas štai toks aspektas: užuolaidų pasirinkimas čia gausus. Rinksitės tikrai ne iš šešių ar šešiolikos gaminių. Tad iš tiesų verta užsukti ir pasižvalgyti, o pasižvalgius ir užsisakyti
  2. Pateikiamos ne tik nuotraukos, bet ir visa aktuali informacija. Taigi, nereikės spėlioti, koks gi tas produktas bus realybėje. Nurodoma ne tik medžiaga, iš kurios daiktas pagamintas, bet ir, pavyzdžiui, patarimai, kaip apskaičiuoti reikiamą audinio kiekį.
  3. Parduotuvė patikima, pripažinta daugybės pirkėjų iš įvairių Lietuvos vietų. Kruopščiai atrinkta produkcija ir kiti privalumai jus pasitinka dairantis po platų asortimentą.
  4. Prekių tematika susijusi su namais, bet yra nemažai įvairovės. Sakykime, jums rūpi įsigyti dailias medžiagines servetėles, staltiesę, užuolaidas ir miegmaišį kūdikiui. Visa tai rasite. Nereikės važinėti po visokiausias parduotuves ir spėlioti, ar jose bus norimų daiktų.
  5. Greitas ir patogus pristatymas – dar vienas punktas, kuris labai svarbus kiekvienam iš mūsų, kai ką nors užsisakome internetu.

Ir tai anaiptol nėra viskas, ką galima aptarti kalbant apie „Tavo sapną“. O dabar grįžkime prie užuolaidų temos. Kodėl tai ne vien interjero detalė? Kodėl temą derėtų rutulioti ir kita kryptimi? Ir kokia ta kita kryptis? Klausimų daug… Bandome atsakyti!

Akivaizdu – užuolaidos yra privatumas. Jos atskiria erdves. Leidžia jaustis namie… kaip namie, o ne kaip visuomeninėje įstaigoje. Tas pats pasakytina ir apie dienines, ir apie naktines. O dieninių pliusas tas, kad jos neužstoja vaizdo iš kambario į lauką, bet vis tiek leidžia džiaugtis privatumu.

Užuolaidos stabdo dulkes, tad patalpoje švariau, tvarkingiau. Be to, jos gali paslėpti vieną kitą sienų trūkumą. Ir apskritai kambaryje tampa kur kas jaukiau. Taip jauku, kad malonu leisti vakarus, gera žinoti, jog pasirinkta tinkamai…

O jei diskutuotume apie dizaino ypatumus, irgi būtų nemažai aktualių dalykų, leidžiančių suvokti ant karnizų kabinamo audinio naudą. Ir tas audinys nėra vien medžiaga. Tai subtilumas ir estetika, jaukumas ir praktiškumas. Šitai įvertinama tiek panorus atnaujinti miegamąjį, tiek ieškant dalykų miegamajam, tiek galvojant apie vaikų kambario remontą.

 

 

 

 

Antklodės pasirinkimas ne toks ir sudėtingas

antklodės

Antklodės pasirinkimas ne toks ir sudėtingas, bet tai nereiškia, kad pakanka atmestinai pagriebti pirmą pasitaikiusį produktą. Tai veikiau reiškia, kad asortimentas – didelis ir vis gausinamas.

Dėl miego reikšmė nesiginčijama

Yra dalykų, apie kuriuos daug diskutuojama, netgi ginčijamasi dėl jų poreikio ir esmės. Ir yra dalykų, apie kuriuos irgi  diskutuojama, bet sutariama be ginčų. Tai miegas. Visiems jo reikia ir visi šią tiesą supranta. Todėl nieko nuostabaus, kad žmonės patalynę renkasi atidžiai. Tačiau gausi pasiūla palengvina šį procesą. Hm, žvelgiant iš kitos pusės, kai prekių daugiau, tai pasirinkti sudėtingiau, bet visgi sutikite – jei pasiūlymai būtų skurdūs, kažin ar kalbėtume apie komfortišką nakties poilsį.

Asortimentas įvairiapusis ir dėl kainų, ir dėl įvairių patalynės modelių. Antklodės ne šiaip neprastos – jos nuostabios. O kuo daugiau gerų prekių, tuo pasirinkimas turiningesnis.

Neišsimiegojus – nemalonumai

Kodėl apskritai kreipiamas dėmesys į antklodes ir kitas su miegu susijusias prekes? Ogi todėl, kad neišsimiegojus kyla įvairių nemalonių situacijų. Ne tik prasta nuotaika ir nepagrįstas irzlumas, bet ir tokie incidentai kaip avarijos užmigus prie vairo. Niekam nelinkime, kad miego trūkumas taptų blogybių priežastimi. Svarbu, kad poilsis būtų kokybiškas ir kad į nemalonias situacijas nepakliūtumėte.

Nėra universalaus patarimo

Kad dieną pradėtumėte žvaliai, galima dalintis įvairiais patarimais, bet kiek konkrečiai miego reikia ar kokia gulėjimo poza patogiausia – kiekvieno asmeninis reikalas. Jeigu vienam žmogui patogu įsitaisyti ant kairio šono, tai dar nereiškia, kad ir visi kiti turėtų šitaip gulėti. Tad pamąstymų ir tiesų gausu, bet vieno universalaus patarimo nėra.

Kai trūksta miego, nesišypsoma?

Labai įdomi tema – posakiai, susiję su neišsimiegojimu. Jei koks kolega suirzęs, iš karto klausiama, gal jis neišsimiegojęs. Prasta nuotaika siejama ir su „išlipimu iš lovos ne ta koja“. Taigi, nors ir nėra universalaus patarimo, kaip geriausia pailsėti, visiškai aišku, kad miego trūkumas nieko gera nežada.

Miego trūkumą bandoma kompensuoti kava, bet ir tai primena išderintą rutiną. O gal laikotės nuomonės, kad poilsio stoką kompensuosite savaitgalį? Būtų neprošal padrybsoti iki pietų? Gydytojai tam nepritartų. O gal koks nors bičiulis yra pasakęs, kad jam pakanka pusaštuntos valandos miego, ir bandysite patys taikyti tokį režimą? Nenustebkite, jei paaiškės, kad jums pusaštuntos valandos – netinkama trukmė.

Paslaptinga būsena, jėgų atgavimas, relaksacija – keli apibūdinimai, susiję su nakties poilsiu. Trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, tad derėtų atkreipti dėmesį ir į kokybiškus patalus – kokybiškos antklodės yra pranašesnės už abejotinas. Lygiai tas pats galioja ir kalbant apie pagalves ar čiužinius.