Ne paslaptis, kad šiuolaikinė jaunimo karta pasižymi drąsa, pasitikėjimu savimi ir mėgsta naujoves, progresą. Kalbant apie mokslus ir karjerą, priešingai nei ankstesnė, vyresnių žmonių karta, jaunimas nebijo keisti studijas ar darbą. Daugelis įvardija, kad norėtų dažniau pakeisti darbą, išsigryninti, kas patinka, ką norėtų iš tiesų veikti gyvenime. Tačiau tokio CV perspektyvos, žvelgiant iš darbdavių pusės, tikriausiai nebūtų labai daug žadančios.
Tam, kad sužinoti, ko iš tiesų nori iš gyvenimo ir koks darbas teiktų džiaugsmą, šiandien galima tampant nuomojamu darbuotoju. Ir tai visiškai ne iš fantastikos pasaulio – laikinoji personalo nuoma egzistuoja iš tiesų, todėl puikus būdas „pasimatuoti“ darbą.
Iš esmės, šios paslaugos poreikis atsirado iš darbdavio pusės, tačiau vėliau pasiteisino abiems su darbo santykiais susijusiems dalyviams. Neretai padidėjus užsakymams, vasaros, šventiniu laikotarpiu ar nuolatiniam darbuotojui susirgus, darbdaviai susiduria su darbo jėgos trūkumu. Tačiau laikinai įdarbinti darbuotoją nėra taip paprasta, be to, darbuotojo paieškos neretai užtrunka ilgai, o įdarbinus jau reikia ir atsisveikinti.
Tokie nepatogumai užklumpa ir tuomet, kai nuolatinė darbuotoja ar darbuotojas išeina vaiko priežiūros atostogų. Reikia greitai surasti pakaitinį darbuotoją ir jį apmokinti terminuotam laikotarpiui, čia personalo nuomos paslauga – taip pat puiki išeitis. O tuo tarpu darbuotojai, įdarbinami laikinai, gali be jokių keblumų keisti pozicijas ir taip atrasti savo veiklos „arkliuką“.
Iš finansinės pusės darbdaviui tai yra labai patraukli paslauga, kadangi darbuotoją jis tik nuomoja, tačiau neturi jo pats įdarbinti. Toks darbuotojas yra agentūros, teikiančios nuomos paslaugą, darbuotojas, todėl darbdavys dar ir sutaupo mokesčius, susijusius su darbo užmokesčiu. O štai darbuotojas taip pat gauna jį tenkinantį atlyginimą bei naujų žinių arba gali papildyti jau turimas kompetencijas.