Visa tiesa elektrinius radiatorius

elektriniai radiatoriai

Kaip jūsų namuose nėra šilumos tinklo? Yra katilų, kuriuose naudojamas alternatyvus kuras, pavyzdžiui, nafta ir elektra. Jei šios parinktys neskamba patraukliai, tuomet verta apsvarstyti elektrinius radiatorius. Tęskite toliau, kad sužinotumėte apie kainas, jų veikimą ir priežastis pirkti elektrinius radiatorius.

Pažvelkite į elektrinių radiatorių kainas

Galvojant apie elektrinių radiatorių išlaidas, nesunku tik atkreipti dėmesį į pardavimo kainas. Vietoj to, be įrenginio tiekimo išlaidų, turite įskaičiuoti įrengimo ir darbo sąnaudas, taip pat einamąsias išlaidas.

Elektriniai radiatoriai 100% efektyviai paverčia degalus (šiuo atveju elektrą) šiluma. Taigi, jūs galvojate, kad tikrai esate ekonomiškai efektyvi priemonė šilti. Tačiau elektros energija namų ūkiui sušildyti yra brangus būdas dėl didelių tarifų.

Dienos ir nakties tarifai yra atitinkamai 16p / kWh ir 9p / kWh. Tai reiškia vidutines 1 688 svarų einamąsias išlaidas vieneriems metams. Šios palyginti didelės einamosios išlaidos tikrai turės įtakos jūsų sprendimui įsigyti elektrinius radiatorius.

Palyginkite kainas, kad galėtumėte sutaupyti

Ar esate pasirengę šiltam namui, kurį maitina elektra? Kitas jūsų žingsnis yra susisiekti su jūsų rajono šildymo įmonėmis! Spustelėkite čia, jei norite naudoti mūsų kainos užklausos formą, kad jūsų paieška būtų daug lengvesnė. Pažvelgę į kelias įmones ir jų kainas, lengvai atpažinsite geriausiai jūsų poreikiams pritaikytą kainą. Tai sutaupo iki 40% ir suteikia ramybę, kad pasirinkai teisingai.

Kas yra elektriniai radiatoriai?


Elektriniai radiatoriai veikia panašiai kaip dujų centrinio šildymo sistemų radiatoriai. Juose yra termodinaminis skystis, dažniausiai alyva, palengvinantis šilumos, perduodamos elektra, perdavimą. Skystis plečiasi, o radiatorius išskiria šilumą į aplinkinį orą.

Yra ir kitų tipų, kurie naudoja skirtingas patalpų šildymo priemones.

Ventiliatorių šildytuvai naudoja ventiliatorių, kad pučia orą per kaitinimo elementą, taigi pavadinimas.
Konvekciniai radiatoriai naudoja elektrinę varžą šiltam orui – karštas oras pakyla, o šaltas oras patenka į kaitinimo elementą, kurį reikia vėl šildyti.
Infraraudonųjų spindulių radiatoriai (spinduliuojantys šildytuvai) skleidžia infraraudonuosius spindulius, kad būtų šilčiau nuo saulės. Jie šildo viską šalia.

Daugelyje radiatorių yra termostatas, leidžiantis valdyti generuojamos šilumos kiekį. Tačiau galite nusipirkti ir be termostato, kad suderintumėte jį su centrinio šildymo sistema. Tokiu būdu jūs galite reguliuoti savo šildymą iš vienos centrinės vietos.

Nuspręskite, ar turėtumėte naudoti elektrą


Elektra yra 100% efektyvus kuras, todėl kiekvienas į radiatorių įpilamas energijos vienetas bus lygus šilumos vienetui. Nereikia deginti degalų, todėl papildomas nešvarių dujų išsiskyrimas nėra būtinas.

Taip pat elektriniams radiatoriams reikia daug mažiau priežiūros nei kitiems, įprastesniems modeliams. Kadangi jie yra užpildyti ne aliejumi, o vandeniu, nereikia išleisti radiatorių.

Jei elektriniai radiatoriai šildo jūsų namus, jei kažkas sugenda, jums tereikia pakeisti atskirą radiatoriaus bloką. Jums nereikia jaudintis dėl katilo gedimo ir brangaus remonto ar pakeitimo.

Elektrinių radiatorių tinklas yra modulinis, tai reiškia, kad jūs turite galimybę nustatyti skirtingą temperatūrą atskiriems kambariams. Radiatorių blokus taip pat labai lengva montuoti, nes jiems reikalingas tik elektros lizdas – tiesiog įjunkite ir pradėkite šilti namus iš karto!

Nepaisant šių pranašumų, svarbu atsižvelgti ir į trūkumus. Elektrinio šildymo einamosios išlaidos yra gana didelės. Elektriniai radiatoriai siūlo šildymą pagal pareikalavimą, taigi, priešingai nei akumuliaciniai šildytuvai, naktį negalite naudotis mažesne „Economy 7“ elektros energijos norma.

Konvektoriniai radiatoriai gali sukelti kvėpavimo problemų, nes pakilus karštam orui, jis neša dulkes. Kadangi infraraudonųjų spindulių radiatoriai šildo viską, kas yra jų artimoje vietoje, jie gali perkaisti sieną ir netoliese esančius baldus. Be to, įprasti skysčiai užpildyti elektriniai radiatoriai šiek tiek užtrunka, kol pasiekiama norima temperatūra.

Ko ieškoti elektriniame radiatoriuje

Pirkdami elektrinį radiatorių, turite atsižvelgti į daugelį veiksnių. Visų pirma, kambario dydis tikrai turės įtakos tam, kokį modelį pasirinkti. Didesniam kambariui tinkamai šildyti reikalingas didesnės talpos radiatorius arba daugiau vienetų.

Taip pat reikšmę turės jūsų namų izoliacijos lygis. Net naudojant visiškai efektyvų radiatorių, jo įjungimas yra beprasmis, jei jūsų namuose lengvai išeikvojama energija.

Taip pat turėsite galvoti, kokį radiatorių pasirinkti. Kai kurie tipai yra montuojami tik ant sienos, o kiti yra nešiojami. Tepalu užpildyti elektriniai radiatoriai puikiai tinka palikti ilgą laiką.

Elektriniai radiatoriai gyvenamajame plote

Skysčio ir konvekcijos tipų šildymą galima padidinti naudojant ventiliatorius, nustatytus atbulinės eigos ir mažu greičiu. Konvektoriai ir infraraudonieji radiatoriai užtikrina efektyvų, tolygų šildymą. Be to, ventiliatorių šildytuvai veikia labai greitai ir gali sušildyti kambarį daug greičiau nei kiti.

Žinoma, turėsite atsižvelgti į kiekvieno tipo trūkumus ir nuspręsti, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.

Galiausiai kainai tenka pagrindinis vaidmuo priimant jūsų sprendimą. Galima rinktis iš kelių prekių ženklų ir modelių, pradedant pigiais modeliais, kurių vertė yra apie 200 svarų sterlingų, ir baigiant aukščiausios klasės dizainais, kurių kaina siekia maždaug 800 svarų sterlingų.

Geriausias pasirinkimas jums ir jūsų namams

Ar ieškote alternatyvaus būdo, kaip žiemą išlikti šiltai? Ar jums reikia sistemos, kuriai nereikia dujų jungties? Tuomet sprendimas yra elektriniai radiatoriai! Bet ne tik išeikite ir nedelsdami nusipirkite radiatorius, nežiūrėdami į įvairius tiekėjus ir patarimus. Norėdami išsiųsti užklausą dėl elektrinių radiatorių, naudokite mūsų kainos užklausos formą. Gausite kainas iš 5 patikimų šildymo įmonių ir būsite vienu žingsniu arčiau puikių namų elektrinių radiatorių.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *